Kuličky Specna Arms CORE(TM) 0,30g, 3300 BBs – Bílé

Kuličky Specna Arms jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole, pušky, samopaly, kulomety nebo ostřelovací pušky (sniper) v pohonu AEG, GAS, HPA nebo manuál. Specna Arms je oblíbená značka výrobců zbraní, proto není divu, že se rozhodli i o produkci vlastní značky střeliva. Specna Arms vyrábí vysoce kvalitní 6mm střelivo v toleranci 5.95mm plus /- 0,01 mm vhodné i pro přesné hlavně.Kuličky vyrábí v různých gramážích, v klasickém i BIO (ekologicky rozložitelném) provedení, což vyžadují některá AS hřistě.Každá kulička od Specna Arms je v konečné fázi zpracování pečlivě vyleštěná do maximálního lesku. Díky plné kontrole výrobního procesu máte jistotu, že dostanete kuličky s dokonale kulatým tvarem, což zaručuje bezproblémové podávání ze zásobníků a stabilní roztočení Hop-Upem. Specna Arms nabízí několik řad kuliček: Core (velmi kvalitní střelivo za rozumnou…

Výrobce:

208  včetně DPH

Dostupnost: 167 skladem

Porovnat

Popis

Kuličky Specna Arms jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole, pušky, samopaly, kulomety nebo ostřelovací pušky (sniper) v pohonu AEG, GAS, HPA nebo manuál. Specna Arms je oblíbená značka výrobců zbraní, proto není divu, že se rozhodli i o produkci vlastní značky střeliva.
Specna Arms vyrábí vysoce kvalitní 6mm střelivo v toleranci 5.95mm plus /- 0,01 mm vhodné i pro přesné hlavně.Kuličky vyrábí v různých gramážích, v klasickém i BIO (ekologicky rozložitelném) provedení, což vyžadují některá AS hřistě.Každá kulička od Specna Arms je v konečné fázi zpracování pečlivě vyleštěná do maximálního lesku. Díky plné kontrole výrobního procesu máte jistotu, že dostanete kuličky s dokonale kulatým tvarem, což zaručuje bezproblémové podávání ze zásobníků a stabilní roztočení Hop-Upem.

Specna Arms nabízí několik řad kuliček:

Core (velmi kvalitní střelivo za rozumnou cenu, vhodné pro střelbu dávkou u zbraní s vyšší spotřebou střeliva)
Edge (dokonale kulaté a leštěné střelivo pro přesné hlavně, vhodné i pro DMR a pušky s cílem nejvyšší přesnosti)
One (kompromis mezi řadami Core a dražší řadou Edge)

Kvalita a čistota střeliva je spolu s hlavní a hop-up gumičkou důležitý prvek pro přesnou střelbu. Je proto důležité především u přesných hlavní bránit nečistotám v přístupu ke kuličkám (např. v zásobníku během plazení apod.). Zároveň je nutné čistit vnitřní hlaveň od nečistot, které by mohly nepříznivě ovlivňovat výsledky střelby. 

Specifikace:

Orientační počet kusů v balení: 3300
Hmotnost jedné kuličky: 0,30g
Materiál: plast (klasické kuličky)
Barva: bílá
Průměr: 5,95 mm plus /- 0,01
Typ obalu: opakovaně uzavíratelný sáček, zatavený