Lambda Defence MK48 MOD1 AEG

Mk48 je středně těžký kulomet ráže 7,62 x 51 mm, který navrhl a vyrobil Fabrique Nationale ve spojení s americkým velitelstvím zvláštních operací (USSOCOM). Zamýšleli nahradit kulomety řady M60 a tvoří tak most mezi lehkými kulomety M249/Mk46 řady 5,56 x 45 mm a středními kulomety řady M240 ráže 7,62 x 51 mm, úspěšně vstoupil do služby se speciálními operacemi v počátcích operace Irácká svoboda a nadále je používaly jednotky jako US Navy Seals, 75. Ranger Regiment a Army Special Forces „Zelené barety“. LAMBDA Mk48 MOD 1 věrně kopíruje reálnou předlohu kulometu do neuvěřitelné míry, počínaje jejich odhodláním téměř dokonale replikovat váhu,…

Výrobce:

29 240  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12950 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Mk48 je středně těžký kulomet ráže 7,62 x 51 mm, který navrhl a vyrobil Fabrique Nationale ve spojení s americkým velitelstvím zvláštních operací (USSOCOM). Zamýšleli nahradit kulomety řady M60 a tvoří tak most mezi lehkými kulomety M249/Mk46 řady 5,56 x 45 mm a středními kulomety řady M240 ráže 7,62 x 51 mm, úspěšně vstoupil do služby se speciálními operacemi v počátcích operace Irácká svoboda a nadále je používaly jednotky jako US Navy Seals, 75. Ranger Regiment a Army Special Forces „Zelené barety“.
LAMBDA Mk48 MOD 1 věrně kopíruje reálnou předlohu kulometu do neuvěřitelné míry, počínaje jejich odhodláním téměř dokonale replikovat váhu, velikost a pocit ze zbraně. Plná ocelová konstrukce z něj činí jeden z nejtvrdších a nejpevnějších  airsoftových kulometů na trhu. Tenhle kulomet přitáhne na bojišti mnoho pozornosti a pohledů!
Všechny vnější díly jsou ocelové kromě RIS lišet a horního výklopného víka závěru, ty jsou hliníkové.
Vlastnosti:

Elektronicky dotáčecí zásobník na 5000 kuliček, aktivuje se při stisknutí spouště.
Samotná zbraň je převážně ocelová, reálná hmotnost je 8,5 kg v nenabitém stavu.
Baterie mechaboxu je z výroby připojena ke krabicovému zásobníku, ale v případě potřeby ji lze vyměnit za přední tepelný štít. Krabicový zásobník pojme většinu baterií, ale tyčové baterie typu AK jsou příliš dlouhé. Konektor je Malá Tamiya.
Nedoporučujeme s ním plavat, můžete se utopit.
Nová ozubená kola z tvrzené nerezové oceli.
Mechabox je verze M249.

Ocelová úprava pistole je stejná jako ta pravá, což je QPQ – Quench Polish Quench (vygooglujte si :)), která zvyšuje otěruvzdornost, tvrdost a odolnost oceli proti korozi. Je to v podstatě novější high-tech verze modré oceli s dalšími výhodami. Stále se o něj budete muset starat, jako by to byl skutečný Mk48, jinak byste mohli vidět skvrny a rezavé skvrny, pokud jej po použití řádně nevyčistíte. Pokud jste viděli nebo vlastníte HSS vrták, jedná se o stejný typ povrchové úpravy.
To, co za své peníze dostanete, je hromada pozornosti k detailu, designu a ..