LCT AK-19 (LCK-19)

LCK-19 je povedenou replikou ruské modernizované verze samonabíjecí pušky AK 12. Replika má krásné, ocelové tělo s polymerovým pažbením. Nová pažba je výsuvná na 6 poloh s možností sklopení do boku. Vrchní kryt závěru a taktéž předpažbí e osazeno RIS lištou, pro uchycení taktického příslušenství. Na krytu závěru je posuvné mířidlo, muška je pevná na plynové trubce. Replika je osazena moderním tlumičem výšlehu. Novinkou je také ergonomická rukojeť s integrovaným trigger guardem a záchytem zásobníku. Vlastnosti: Realistické zpracování Ocelové tělo Polymerové doplňky Vysoký výkon RIS lišty Kvalitní vnitřní díly Ocelová kola 9mm kuličková ložiska Nová teleskopická pažba s možností sklopení do boku (PK409) Nová ergonomická rukojeť s…

Výrobce:

11 691  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14572 Kategorie: , , Štítek:

Popis

LCK-19 je povedenou replikou ruské modernizované verze samonabíjecí pušky AK 12.
Replika má krásné, ocelové tělo s polymerovým pažbením. Nová pažba je výsuvná na 6 poloh s možností sklopení do boku. Vrchní kryt závěru a taktéž předpažbí e osazeno RIS lištou, pro uchycení taktického příslušenství.
Na krytu závěru je posuvné mířidlo, muška je pevná na plynové trubce. Replika je osazena moderním tlumičem výšlehu.
Novinkou je také ergonomická rukojeť s integrovaným trigger guardem a záchytem zásobníku.
Vlastnosti:

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Polymerové doplňky
Vysoký výkon
RIS lišty
Kvalitní vnitřní díly
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Nová teleskopická pažba s možností sklopení do boku (PK409)
Nová ergonomická rukojeť s trigger guardem (PK408)

Obsah balení :

Zbraň
Zásobník na 130 ran
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1V

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.