LCT AK74

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. LCT74  je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení  je dřevěné. Na levé straně pušky je boční lišta, na kterou lze umístit puškohled, případně kolimátor. Zbraň působí bytelně a je nerozeznatelná od originální předlohy. V balení je tlačný zásobník. Vlastnosti : Realistické zpracování Ocelové tělo Dřevěné doplňky Vysoký výkon Kvalitní vnitřní díly Mechabox V3…

Výrobce:

10 228  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7936 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.
LCT74  je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení  je dřevěné. Na levé straně pušky je boční lišta, na kterou lze umístit puškohled, případně kolimátor. Zbraň působí bytelně a je nerozeznatelná od originální předlohy. V balení je tlačný zásobník.
Vlastnosti :

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Dřevěné doplňky
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V3
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Standart Tokio Marui

Obsah Balení:

Zbraň
Tlačný zásobník
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1V