LCT LC G3 SG1 (LC-SG1)

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. G3 ve verzi SG1 je puška určená pro odstřelovače. Najdeme zde masivní předpažbí se sklopnou dvojnožkou. Tělo je vyrobeno z lisované oceli, taktéž ovládací prvky zbraně. Zbytek dílů je vyroben z kvalitního, odolného polymeru. Vše na pohled působí velmi realisticky. Dojem z držení této repliky je nepopsatelný. Vlastnosti: Realistické zpracování Ocelové tělo Polymerové doplňky Vysoký výkon…

Výrobce:

14 128  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7938 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.
G3 ve verzi SG1 je puška určená pro odstřelovače. Najdeme zde masivní předpažbí se sklopnou dvojnožkou. Tělo je vyrobeno z lisované oceli, taktéž ovládací prvky zbraně. Zbytek dílů je vyroben z kvalitního, odolného polymeru. Vše na pohled působí velmi realisticky. Dojem z držení této repliky je nepopsatelný.

Vlastnosti:

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Polymerové doplňky
Vysoký výkon
Rotační komora ve stylu prowin
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V2
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Standart Tokio Marui

Obsah balení:

Zbraň
Tlačný zásobník 
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1V

Doporučujeme po koupi zbraně nainstalovat Mosfet, který zvýší životnost spoušťových kontaktů.