LCT LCKMMS AEG (AKMMS)

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. LCKMMS je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74 s výklopnou pažbou. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení  je z polymeru.  Zbraň působí bytelně a je nerozeznatelná od originální předlohy. V balení je tlačný zásobník. Vlastnosti : Realistické zpracování Ocelové tělo Dřevěné doplňky Vysoký výkon Kvalitní vnitřní díly Mechabox V3 Ocelová kola 9mm kuličková ložiska Standart Tokio Marui Obsah…

Výrobce:

9 741  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 809 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.
LCKMMS je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74 s výklopnou pažbou. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení  je z polymeru.  Zbraň působí bytelně a je nerozeznatelná od originální předlohy. V balení je tlačný zásobník.

Vlastnosti :

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Dřevěné doplňky
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V3
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Standart Tokio Marui

Obsah Balení:

Zbraň
Tlačný zásobník
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1V