LCT LCKMSU

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. LCKMSU  je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74M, osazené výklopnou pažbou. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, předpažbí je dřevěné, pažbička z odolného polymeru.  Zbraň působí bytelně a je nerozeznatelná od originální předlohy.  Vlastnosti : Realistické zpracování Ocelové tělo Dřevěné doplňky Vysoký výkon Kvalitní vnitřní díly Mechabox V3 Ocelová kola 9mm kuličková ložiska Standart Tokio Marui Obsah…

Výrobce:

9 253  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12227 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.
LCKMSU  je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74M, osazené výklopnou pažbou. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, předpažbí je dřevěné, pažbička z odolného polymeru.  Zbraň působí bytelně a je nerozeznatelná od originální předlohy. 
Vlastnosti :

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Dřevěné doplňky
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V3
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Standart Tokio Marui

Obsah Balení:

Zbraň
Zásobník
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1V