LCT LPPK-20 (2020)

LCT LPPK-20 je replikou známého samopalu Vityaz z ruské dílny v ocelovém provedení.  Na těle zbraně příslušenství z nové řady LCT. Tento model je osazen plastovým přepažím které má na spodní straně RIS lištu pro možnost montáže předních rukojetí nebo příslušenství.  Kryt závěru je vyklápěcí s RIS lištou. Pažba je nastavitelná na 6 poloh a sklopná do boku s několika možnostmi montáží popruhu. Pažbička je nová verze, ergonomická z kvalitního polymeru.  Vlastnosti: Realistické zpracování Ocelové tělo Vysoký výkon Kvalitní vnitřní díly Mechabox V3 Ocelová kola 9mm kuličková ložiska Nová verze teleskopické pažby (sklopná do boku) Nová ergonomická rukojeť Standart Tokio Marui Obsah balení: Zbraň Zásobník…

Výrobce:

10 228  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14570 Kategorie: , , Štítek:

Popis

LCT LPPK-20 je replikou známého samopalu Vityaz z ruské dílny v ocelovém provedení. 
Na těle zbraně příslušenství z nové řady LCT. Tento model je osazen plastovým přepažím které má na spodní straně RIS lištu pro možnost montáže předních rukojetí nebo příslušenství. 
Kryt závěru je vyklápěcí s RIS lištou.
Pažba je nastavitelná na 6 poloh a sklopná do boku s několika možnostmi montáží popruhu.
Pažbička je nová verze, ergonomická z kvalitního polymeru. 
Vlastnosti:

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V3
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Nová verze teleskopické pažby (sklopná do boku)
Nová ergonomická rukojeť
Standart Tokio Marui

Obsah balení:

Zbraň
Zásobník na 50 BBs
Manuál

Doporučená baterie:

LIPO – 11,1V

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.