LCT M4 LR4-CQB, blowback (EBB)

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. LCTM4CQB v provedení s elektrickým blowbackem (imitací zpětného rázu) je perfektně zpracovaná puška od renomovaného výrobce airsoftových zbraní. M4 v CQB verzi je osazena krátkým RIS předpažbím.Tělo je kovové s ocelovými dopňky. Elektrický blowback zajistí realistický dojem ze střelby. Tělo zbraně je bez ražení. Vlastnosti: Realistické zpracování Elektrický blowback EBB Těla ze slitiny ZnAl Vysoký výkon Kvalitní vnitřní díly…

Výrobce:

8 083  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 9674 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.
LCTM4CQB v provedení s elektrickým blowbackem (imitací zpětného rázu) je perfektně zpracovaná puška od renomovaného výrobce airsoftových zbraní. M4 v CQB verzi je osazena krátkým RIS předpažbím.Tělo je kovové s ocelovými dopňky. Elektrický blowback zajistí realistický dojem ze střelby. Tělo zbraně je bez ražení.

Vlastnosti:

Realistické zpracování
Elektrický blowback EBB
Těla ze slitiny ZnAl
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V2
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Standart Tokio Marui

Obsah balení:

Zbraň
Vysokokapacitní zásobník
Zadní mířidlo

Doporučená baterie:

LIPO – 11,1V

Doporučujeme po koupi zbraně nainstalovat Mosfet, který zvýší životnost spoušťových kontaktů.