LCT MRK-74

MRK-74 je nádhernou Airsoft replikou standardní ruské útočné pušky AK-74M, osazená novou pevnou pažbou která je teleskopická na 6 poloh. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení z odolného polymeru. Na levé straně pušky je boční lišta, na kterou lze umístit montáž pro puškohled, případně kolimátor. Zbraň působí velmi bytelně a je nerozeznatelná od originální předlohy.  Vlastnosti: Realistické zpracování Ocelové tělo Polymerové doplňky Nová teleskopická pažba Vysoký výkon Kvalitní vnitřní díly Mechabox V3 Ocelová kola 9mm kuličková ložiska Standart Tokio Marui Obsah Balení: Zbraň Tlačný zásobník na 130 BBs Návod Doporučená baterie: LI-PO 11.1V Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na…

Výrobce:

9 448  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14569 Kategorie: , , Štítek:

Popis

MRK-74 je nádhernou Airsoft replikou standardní ruské útočné pušky AK-74M, osazená novou pevnou pažbou která je teleskopická na 6 poloh.
Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení z odolného polymeru. Na levé straně pušky je boční lišta, na kterou lze umístit montáž pro puškohled, případně kolimátor.
Zbraň působí velmi bytelně a je nerozeznatelná od originální předlohy. 
Vlastnosti:

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Polymerové doplňky
Nová teleskopická pažba
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V3
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Standart Tokio Marui

Obsah Balení:

Zbraň
Tlačný zásobník na 130 BBs
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1V

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.