LCT PP-19-01 Vityaz SMG

Pokud jde o airsoftová AKčka, jsou ty od Taiwanské firmy LCT jedněmi z nejlepších v oboru. A nyní nám přinášejí „ruský MP5“ – PP-19-01 Vityaz, který v současné době používají ruské speciální síly. Původní zbraň byla vyrobena Koncernem Kalashnikov na základě poměrně neúspěšného PP-19 Bizon. Tento PP-19-01 je příkladem “starých dobrých časů”, kdy byly zbraně vyrobeny z oceli a lehkého hliníku. Nese velmi specifický vzhled PP-19-01 se skládací trojúhelníkovou pažbou. V horním krytu tělo obsahuje 20mm RIS lištu pro připojení optiky či kolimátoru dle vašeho výběru. Externí díly jsou vyrobeny z oceli, která opravdu přesně kopíruje skutečné zbraně. Ke zbrani jsou dodávané…

Výrobce:

10 228  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 3874 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pokud jde o airsoftová AKčka, jsou ty od Taiwanské firmy LCT jedněmi z nejlepších v oboru.
A nyní nám přinášejí „ruský MP5“ – PP-19-01 Vityaz, který v současné době používají ruské speciální síly. Původní zbraň byla vyrobena Koncernem Kalashnikov na základě poměrně neúspěšného PP-19 Bizon.
Tento PP-19-01 je příkladem “starých dobrých časů”, kdy byly zbraně vyrobeny z oceli a lehkého hliníku. Nese velmi specifický vzhled PP-19-01 se skládací trojúhelníkovou pažbou. V horním krytu tělo obsahuje 20mm RIS lištu pro připojení optiky či kolimátoru dle vašeho výběru.
Externí díly jsou vyrobeny z oceli, která opravdu přesně kopíruje skutečné zbraně.
Ke zbrani jsou dodávané 2ks plastového tlačného zásobníku o kapacitě 50ran se sponou.