LCT SVD Gen. 2 – plast/kov – černá

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. LCT SVD GEN2 je špičkovou hi-end replikou klasické ruské odstřelovací pušky SVD. Má velmi pěkné a precizně provedené ocelové tělo, které je vyrobeno na CNC obráběcích strojích z jednoho kusu oceli, jak dokládají i stopy po obrábění na těle. Vrchní kryt je vyroben z lisované oceli. Nicméně i další díly jsou precizně vyrobeny, opracovány a sestaveny tak, aby zajistily co…

Výrobce:

25 341  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13744 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.
LCT SVD GEN2 je špičkovou hi-end replikou klasické ruské odstřelovací pušky SVD. Má velmi pěkné a precizně provedené ocelové tělo, které je vyrobeno na CNC obráběcích strojích z jednoho kusu oceli, jak dokládají i stopy po obrábění na těle. Vrchní kryt je vyroben z lisované oceli. Nicméně i další díly jsou precizně vyrobeny, opracovány a sestaveny tak, aby zajistily co největší pevnost a odolnost. Pažba a přepaží jsou pak vyrobeny z polymeru! Zbrani tak nelze upřít realistický vzhled, a pocit, že takhle má vypadat skutečná zbraň. Zbraň je vybavena i boční montážní lištou pro optiky typu SVD a samozřejmě i nádherně zpracovaným polymerovým předpažbím a pažbou. Zkrátka vše shodné s originální předlohou.

Vlastnosti:

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Elektronická spoušť
Zabudovaná ochrana proti zkratu – TSCP
Jednodesková řídicí jednotka s procesorovkou a MOSFETem
Detekce cyklu s aktivní brzdou
Extrémně rychlé poloautomatické výstřely: 25 RPS
Ocelová kola
Slim torque motor
Vysoký výkon
Dlouhá hlaveň

Obsah Balení:

Zbraň
Zásobník
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1V