Nové

LCT TIMS

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. TIMS je povedenou, modernizovanou replikou rumunské pušky PM md 65.  Krásně zpracované ocelové tělo, kvalitní polymerové předpažbí, doplněné sklopnou ocelovou pažbou.  Na těle zbraně najdeme montážní lištu pro uchycení taktického příslušenství. Ocelové tělo je krásně zpracované do posledního detailu a zbraň působí skutečně bytelným dojmem. Vlastnosti: Realistické zpracování Ocelové tělo Polymerové doplňky Vysoký výkon Kvalitní vnitřní díly Mechabox V3 Ocelová kola…

Výrobce:

9 741  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 2752 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.
TIMS je povedenou, modernizovanou replikou rumunské pušky PM md 65.  Krásně zpracované ocelové tělo, kvalitní polymerové předpažbí, doplněné sklopnou ocelovou pažbou.  Na těle zbraně najdeme montážní lištu pro uchycení taktického příslušenství. Ocelové tělo je krásně zpracované do posledního detailu a zbraň působí skutečně bytelným dojmem.
Vlastnosti:

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Polymerové doplňky
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V3
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Standart Tokio Marui

Obsah Balení:

Zbraň
Velkokapacitní, točný zásobník
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1 V