LCT ZK-PDW-9MM AEG

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. LCT ZK-PDW-9mm je replikou známého samopalu Vityaz z ruské dílny v ocelovém provedení. Na těle zbraně příslušenství z řady “Z” (kopie Zenitco v licenci). Tento model je osazen hliníkovým předpažbím kopie Zenitco  Na předpažbí najdeme 4X RIS lištu, pro uchycení taktického příslušenství. Kryt závěru je vyklápěcí s RIS lištou. Pažba je PDW třípolohová s prostorem pro akumulátor.  Pazbička je ergonomická z kvalitního polymeru.  Vlastnosti: Realistické zpracování Ocelové…

Výrobce:

13 153  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13745 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.

LCT ZK-PDW-9mm je replikou známého samopalu Vityaz z ruské dílny v ocelovém provedení. Na těle zbraně příslušenství z řady “Z” (kopie Zenitco v licenci). Tento model je osazen hliníkovým předpažbím kopie Zenitco  Na předpažbí najdeme 4X RIS lištu, pro uchycení taktického příslušenství. Kryt závěru je vyklápěcí s RIS lištou. Pažba je PDW třípolohová s prostorem pro akumulátor.  Pazbička je ergonomická z kvalitního polymeru. 
Vlastnosti:

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Z – příslušenství
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V3
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Ergonomická rukojeť
PDW moderní pažba
Standart Tokio Marui

Obsah balení:

Zbraň
2x nízkokapacitní zásobník
Manuál

Doporučená baterie:

LIPO – 11,1V