LCT ZK-PDW-9MM EBB (blowback)

Pokud jde o airsoftová AKčka, jsou ty od Taiwanské firmy LCT jedněmi z nejlepších na trhu. Tato „ruská MP5“ – PP-19-01 Vityaz, kterou v současné době používají i ruské speciální síly dostala nový vzhled a to v podobě výsuvné PDW pažby a kovového RIS předpažbí. Původní zbraň byla vyrobena Koncernem Kalashnikov na základě poměrně neúspěšného PP-19 Bizon. Tato zbraň je příkladem “starých dobrých časů”, kdy byly zbraně vyrobeny z oceli a lehkého hliníku. Nese velmi specifický vzhled PP-19-01. Horní část těla obsahuje také 20mm RIS lištu pro připojení optiky či kolimátoru dle vašeho výběru. Externí díly jsou vyrobeny z oceli a…

Výrobce:

16 077  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13746 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pokud jde o airsoftová AKčka, jsou ty od Taiwanské firmy LCT jedněmi z nejlepších na trhu.
Tato „ruská MP5“ – PP-19-01 Vityaz, kterou v současné době používají i ruské speciální síly dostala nový vzhled a to v podobě výsuvné PDW pažby a kovového RIS předpažbí.
Původní zbraň byla vyrobena Koncernem Kalashnikov na základě poměrně neúspěšného PP-19 Bizon.
Tato zbraň je příkladem “starých dobrých časů”, kdy byly zbraně vyrobeny z oceli a lehkého hliníku. Nese velmi specifický vzhled PP-19-01. Horní část těla obsahuje také 20mm RIS lištu pro připojení optiky či kolimátoru dle vašeho výběru.
Externí díly jsou vyrobeny z oceli a opravdu přesně kopírují skutečnou předlohu této zbraně.