LCT ZKS-74M AEG

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. ZKS-74N je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74M, posazené do moderního kabátku. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení je z hliníku, pažbička na zbrani je polymerová. Na zbrani najdeme doplňky kopie Zenitko. Pažba je nastavitelná s lícnicí. Na levé straně pušky je boční lišta, na kterou lze umístit puškohled, případně kolimátor. Zbraň působí pevně a je nerozeznatelná od originální předlohy. V balení…

Výrobce:

15 591  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 10967 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.
ZKS-74N je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74M, posazené do moderního kabátku. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení je z hliníku, pažbička na zbrani je polymerová. Na zbrani najdeme doplňky kopie Zenitko. Pažba je nastavitelná s lícnicí. Na levé straně pušky je boční lišta, na kterou lze umístit puškohled, případně kolimátor. Zbraň působí pevně a je nerozeznatelná od originální předlohy. V balení tlačný zásobník.
Vlastnosti :

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Zenitco LCT doplňky
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V3
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Standart Tokio Marui

Obsah Balení:

Zbraň
Tlačný zásobník
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1V