LEATHERMAN Leatherman Multitool FREE P2 – Stříbrná

Leatherman FREE P2 byl vyvinut zcela od základů. Každý aspekt tohoto multitoolu je navržen s maximálním ohledem na pohodlí, jednoduchost a odolnost. Všechny nástroje se díky magnetické technologii otevírají zcela hladce jednou rukou a zaklapnout je zpět do správné polohy je snazší než kdy dřív, s minimem zbytečného tření a opotřebení. 19 nástrojů vás už nikdy nenechá na pochybách, že zvládnete vyřešit každý malý i velký problém. Ergonomický design umožňuje každý nástroj bezproblémově otevřít i zavřít. Textura rukojeti napomáhá pohodlnějšímu úchopu. Haptická zpětná vazba vám dá jistotu, že nástroje jsou bezpečně uzamčeny na svém místě. Všechny nástroje se otevírají rychlým a pohodlným…

Výrobce:

4 183  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15253 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Leatherman FREE P2 byl vyvinut zcela od základů. Každý aspekt tohoto multitoolu je navržen s maximálním ohledem na pohodlí, jednoduchost a odolnost. Všechny nástroje se díky magnetické technologii otevírají zcela hladce jednou rukou a zaklapnout je zpět do správné polohy je snazší než kdy dřív, s minimem zbytečného tření a opotřebení. 19 nástrojů vás už nikdy nenechá na pochybách, že zvládnete vyřešit každý malý i velký problém.

Ergonomický design umožňuje každý nástroj bezproblémově otevřít i zavřít. Textura rukojeti napomáhá pohodlnějšímu úchopu. Haptická zpětná vazba vám dá jistotu, že nástroje jsou bezpečně uzamčeny na svém místě. Všechny nástroje se otevírají rychlým a pohodlným stiskem palce.
Magnetická architektura pojistek napomáhá snadnému a plynulému otevírání, které minimalizuje tření a tím i celkové opotřebení všech nástrojů. Tento revoluční systém vám navíc rychlým přístupem k nástrojům umožní pracovat s patřičnou rychlostí a spolehlivostí po dlouhá léta.
Rychlý přístup ke všem nástrojům z vnější strany multitoolu umožňuje otevírat nástroje jednou rukou. Už žádné zničené ruce! Zamykání a odemykání nástrojů je díky nově navrženým magnetickým zámkům zcela bezpečné. Můžete tak bez obav sledovat váš aktuální úkol a nikoli nástroj samotný.

Nástroje modelu FREE P2:

kleště s jehlovou špičkou
utahovací kleště
prémiové vyměnitelné štípací kleště drátů
prémiové štípací kleště tvrdých drátů
nůž s kombinovaným ostřím z oceli 420 HC
nůžky s pružinou
otvírák na lahve
řezák na balíky
otvírák na konzervy
řezací hák
šídlo
odizolovací břit na kabely
pravítko (25 mm)
pilník na dřevo a kov
elektrikářské kleště
Phillips šroubovák
střední šroubovák
malý šroubovák
extra malý šroubovák

Balení obsahuje:

multitool
samolepku 100procent originál
návod

 
Technické specifikace:

Délka čepele: 7.02 cm
Délka zavřeného nástroje: 10.78 cm
Hmotnost: 215.5 g