Li-Pol baterie ASG 11,1V 900mAh, 15C – Stick (jednodílná, dlouhá)

Dodejte vaší zbrani pořádnou porci štávy s  Li-Pol baterií od renomované dánské firmy ASG (Action Sport Games). S touto baterií získáte nejen vynikající výkon, ale také spolehlivost a dlouhou životnost za příznivou cenu.  Technologie Li-Pol Mnoho uživatelů AEG nyní preferuje Li-Pol baterie, protože mohou poskytnout lepší energetickou účinnost v menším balení. Většina baterií Li-Pol má přibližně stejnou velikost jako baterie typu Mini a svým výkonem se vyrovná velkým bateriím typu NiMH. Tyto kompaktní Li-Po baterie eliminují potřebu kapes na baterie, bateriových boxů nebo velkých baterií nevzhledně připevněných k menším zbraním.  Baterie je vybavena špičkovými články Li-Pol, které zajišťují stabilní a vysoký výkon pro vaši airsoftovou zbraň. Díky nim bude mít vaše zbraň vyšší kadenci, lepší odezvu spouště a hlavně bude střílet déle (a to v chladném počasí!) Výhody Lipol baterie ASG 11,1V 900mAh,…

Výrobce:

439  včetně DPH

Dostupnost: 22 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8349 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dodejte vaší zbrani pořádnou porci štávy s  Li-Pol baterií od renomované dánské firmy ASG (Action Sport Games). S touto baterií získáte nejen vynikající výkon, ale také spolehlivost a dlouhou životnost za příznivou cenu. 

Technologie Li-Pol
Mnoho uživatelů AEG nyní preferuje Li-Pol baterie, protože mohou poskytnout lepší energetickou účinnost v menším balení. Většina baterií Li-Pol má přibližně stejnou velikost jako baterie typu Mini a svým výkonem se vyrovná velkým bateriím typu NiMH. Tyto kompaktní Li-Po baterie eliminují potřebu kapes na baterie, bateriových boxů nebo velkých baterií nevzhledně připevněných k menším zbraním. 
Baterie je vybavena špičkovými články Li-Pol, které zajišťují stabilní a vysoký výkon pro vaši airsoftovou zbraň. Díky nim bude mít vaše zbraň vyšší kadenci, lepší odezvu spouště a hlavně bude střílet déle (a to v chladném počasí!)

Výhody Lipol baterie ASG 11,1V 900mAh, 15C

Vysoký výkon s proudovou odezvou (15C)
Malá jednodílná konstrukce pro optimální flexibilitu
Kvalitní články pro spolehlivý výkon
Snadná instalace do různých malých airsoftových zbraní
Dlouhá životnost a odolnost

Návod na údržbu, nabíjení a skladování 
Pro zajištění optimálního výkonu doporučujeme pravidelnou údržbu baterie. Před prvním použitím proveďte plné nabití nižším proudem a poté dodržujte návod na nabíjení dodaný s baterií. Vyvarujte se přetížení a nízkého vybití, abyste prodloužili životnost baterie. Dlouhodobé skladování provádějte zhruba na 75 procent kapacity.
Baterii nabíjejte POUZE vhodným nabíječem pro Li-Pol baterie a ideálně v ochranném vaku. Skladujte ji na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření a extrémních teplot. Nikdy baterii zcela nevybíjejte, proto přestaňte používat baterii v okamžiku, kdy uslyšíte, jak rychlost střelby začíná klesat.
— Pro více informací o údržbě baterií si přečtěte tento článek. —

Specifikace baterie:

Konfigurace: Jeden blok
Konektor: Tamyia (malá)
Napětí: 11,1V
Kapacita: 900 mAh
Vybíjecí proud: 15C
Dodává se s vyrovnávací..