MAGPUL M-LOK Cantilever Rail Montáž polymerová – černá

Polymerový držák M-LOK Cantilever Rail/Light Mount je navržen pro použití se všemi montážními plochami M-LOK a umožňuje připevnění různých doplňků na lištu MIL-STD-1913 Picatinny-Spec, jako jsou světla či IR/laser technika. Je přímo propojitelný s oblíbenými svítilnami Surefire(R) Scoutlight řady M300/M600 nebo s V-Blockem a kroužky Magpul Light Mount. Držák Cantilever Rail/Light Mount má drážky Picatinny, které přesahují o 0,75″-1,5″ dopředu za montážní drážku M-LOK, což zlepšuje ergonomii a optimalizuje umístění příslušenství při nejrůznějších způsobech použití a zároveň udržuje světla a příslušenství nízko, čímž snižuje profil zbraně.Držák Cantilever Rail/Light Mount je vylisován z odolného zesíleného polymeru, aby se snížila hmotnost a…

Výrobce:

634  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15123 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Polymerový držák M-LOK Cantilever Rail/Light Mount je navržen pro použití se všemi montážními plochami M-LOK a umožňuje připevnění různých doplňků na lištu MIL-STD-1913 Picatinny-Spec, jako jsou světla či IR/laser technika. Je přímo propojitelný s oblíbenými svítilnami Surefire(R) Scoutlight řady M300/M600 nebo s V-Blockem a kroužky Magpul Light Mount. Držák Cantilever Rail/Light Mount má drážky Picatinny, které přesahují o 0,75″-1,5″ dopředu za montážní drážku M-LOK, což zlepšuje ergonomii a optimalizuje umístění příslušenství při nejrůznějších způsobech použití a zároveň udržuje světla a příslušenství nízko, čímž snižuje profil zbraně.Držák Cantilever Rail/Light Mount je vylisován z odolného zesíleného polymeru, aby se snížila hmotnost a náklady, a je také vybaven zkosenými konci a rohy, které omezují zasekávání a ostré hrany.
Součástí balení je veškerý hardware potřebný k upevnění přímo do slotů M-LOK na hliníkových nebo polymerových chráničích rukou a předpažbí. 3 sloty MIL-STD-1913, maximální celková délka 3,15″.
MONTÁŽ PŘÍMO NA SYSTÉMY KOMPATIBILNÍ S M-LOK
Vícesměrná montáž
LEHKÝ ZESÍLENÝ POLYMER
T-šrouby s vačkouÚchyty pro zmírnění zpětného rázu / nárazuMožnost mezikusů