MAGPUL Magpul AFG M-LOK RIS lišta

Magpul AFG-2 M-LOK Adapter Rail je polymerová lišta pro příslušenství M-LOK, která je optimalizována pro upevnění Magpul AFG-2 gripu na všechny předpažbí kompatibilní s M-LOK systémem, kromě předpažbí MOE AKM. Adaptérová lišta AFG-2 M-LOK je vyrobena ze stejně kvalitního materiálu jako ostatní polymerové lišty Magpul a má stejnou stopu jako AFG-2 grip a nižší profil než standardní lišta Picatinny, což zajišťuje bezproblémový přechod mezi jednotlivými komponenty. Součástí balení je veškerý hardware potřebný pro upevnění přímo do slotů M-LOK na kompatibilních hliníkových nebo polymerových předpažbích. 3 sloty, maximální celková délka 4,7″.

Výrobce:

332  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15073 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Magpul AFG-2 M-LOK Adapter Rail je polymerová lišta pro příslušenství M-LOK, která je optimalizována pro upevnění Magpul AFG-2 gripu na všechny předpažbí kompatibilní s M-LOK systémem, kromě předpažbí MOE AKM. Adaptérová lišta AFG-2 M-LOK je vyrobena ze stejně kvalitního materiálu jako ostatní polymerové lišty Magpul a má stejnou stopu jako AFG-2 grip a nižší profil než standardní lišta Picatinny, což zajišťuje bezproblémový přechod mezi jednotlivými komponenty.
Součástí balení je veškerý hardware potřebný pro upevnění přímo do slotů M-LOK na kompatibilních hliníkových nebo polymerových předpažbích.
3 sloty, maximální celková délka 4,7″.