MAGPUL Magpul M-LOK RIS lišta 7 Slots

Polymerové ris lišty M-LOK jsou určeny pro použití se všemi předpažbími kompatibilními s M-LOK systémem a představují tak cenově výhodný způsob upevnění různých doplňků na lištu 1913 Picatinny, jako jsou světla a vertikální rukojeti. Magpul profily M-LOK Polymer Rail jsou vstřikovány z patentovaného zesíleného kompozitu pro zvýšení pevnosti a odolnosti, jsou lehké a mají zkosené konce, které omezují zasekávání a eliminují ostré rohy a hrany. Obsahuje veškerý hardware potřebný k upevnění přímo do slotů M-LOK na hliníkových nebo polymerových chráničích rukou a předpažbí. Obsahuje 7 použitelných slotů a maximální celkovou délku 3,3 palce. PŘÍMÁ MONTÁŽ NA SYSTÉMY KOMPATIBILNÍ S M-LOK Možnost vícesměrné montáže Možnost…

Výrobce:

488  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15071 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Polymerové ris lišty M-LOK jsou určeny pro použití se všemi předpažbími kompatibilními s M-LOK systémem a představují tak cenově výhodný způsob upevnění různých doplňků na lištu 1913 Picatinny, jako jsou světla a vertikální rukojeti.
Magpul profily M-LOK Polymer Rail jsou vstřikovány z patentovaného zesíleného kompozitu pro zvýšení pevnosti a odolnosti, jsou lehké a mají zkosené konce, které omezují zasekávání a eliminují ostré rohy a hrany.
Obsahuje veškerý hardware potřebný k upevnění přímo do slotů M-LOK na hliníkových nebo polymerových chráničích rukou a předpažbí.
Obsahuje 7 použitelných slotů a maximální celkovou délku 3,3 palce.
PŘÍMÁ MONTÁŽ NA SYSTÉMY KOMPATIBILNÍ S M-LOK

Možnost vícesměrné montáže
Možnost volby mezikusu

ROBUSTNÍ ZESÍLENÁ POLYMEROVÁ KONSTRUKCE

T-šrouby s vačkou
Vestavěné výstupky pro zmírnění zpětného rázu/nárazu