MAGPUL Magpul MOE L3 RIS lišta 7 Slots

Devítidrážková sekce MOE Polymer Rail je určen pro použití s předpažbími typu MOE a umožňují připevnění různých doplňků na lištu Picatinny-Spec 1913, jako jsou světla, vertikální rukojeti atd. Tyto Polymer Rail sekce jsou vyráběny vstřikováním z patentovaného zesíleného kompozitu pro zvýšení pevnosti a odolnosti. Také si zachovávají nízkou hmotnost a mají také zkosené konce, které omezují zasekávání a eliminují ostré rohy a hrany. Součástí balení je veškerý hardware potřebný k upevnění přímo do integrovaných montážních otvorů na předpažbích typu MOE. Pro jiné aplikace může být zapotřebí další hardware. Velikost L3 (7 slotů), maximální celková délka 3,3″. Montážní šroub od středu ke středu…

Výrobce:

322  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15076 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Devítidrážková sekce MOE Polymer Rail je určen pro použití s předpažbími typu MOE a umožňují připevnění různých doplňků na lištu Picatinny-Spec 1913, jako jsou světla, vertikální rukojeti atd.
Tyto Polymer Rail sekce jsou vyráběny vstřikováním z patentovaného zesíleného kompozitu pro zvýšení pevnosti a odolnosti. Také si zachovávají nízkou hmotnost a mají také zkosené konce, které omezují zasekávání a eliminují ostré rohy a hrany.
Součástí balení je veškerý hardware potřebný k upevnění přímo do integrovaných montážních otvorů na předpažbích typu MOE. Pro jiné aplikace může být zapotřebí další hardware.
Velikost L3 (7 slotů), maximální celková délka 3,3″. Montážní šroub od středu ke středu 1,6″.