MAGPUL Magpul RVG M-LOK RIS lišta

Magpul RVG M-LOK Adapter Rail je polymerová lišta pro příslušenství s upevněním na M-LOK systém, která je optimalizována pro upevnění Magpul RVG gripu na všechny předpažbí kompatibilní s M-LOK systémem. Adaptérová lišta RVG M-LOK je vylisována ze stejně kvalitního materiálu jako ostatní polymerové lišty Magpul a má stejnou stopu jako RVG grip a nižší profil než standardní lišta Picatinny, aby byl zajištěn bezproblémový přechod mezi jednotlivými komponenty. Součástí balení je veškerý hardware potřebný k upevnění přímo do drážek M-LOK systému na kompatibilních hliníkových nebo polymerových předpažbích. 2 sloty, maximální celková délka 1,9″.

Výrobce:

293  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15068 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Magpul RVG M-LOK Adapter Rail je polymerová lišta pro příslušenství s upevněním na M-LOK systém, která je optimalizována pro upevnění Magpul RVG gripu na všechny předpažbí kompatibilní s M-LOK systémem.
Adaptérová lišta RVG M-LOK je vylisována ze stejně kvalitního materiálu jako ostatní polymerové lišty Magpul a má stejnou stopu jako RVG grip a nižší profil než standardní lišta Picatinny, aby byl zajištěn bezproblémový přechod mezi jednotlivými komponenty. Součástí balení je veškerý hardware potřebný k upevnění přímo do drážek M-LOK systému na kompatibilních hliníkových nebo polymerových předpažbích.
2 sloty, maximální celková délka 1,9″.