Nové

Maple Leaf Hummingbird Short-Stroke set pístnice/trysky se závěrem pro GHK M4

Lze přímo nahradit za originální závěr s pístnicí u GHK M4 GBB.Zvyšte cyklickou rychlost střelby až na 18 ran za sekundu (bude se lišit v závislosti na skutečném tlaku plynu a délce vnitřní hlavně/hmotnosti BB).Tradiční AR15 konstrukce lze vyjmout a lze jej tak vyměnit na konstrukci bez pažby nebo se sklopnou pažbou, což zvyšuje pohodlí při nošení.Poté, co není žádná kulička, lze závěr zafixovat vzadu, což neovlivňuje původní provozní návyky GBB. Kompatibilní se starým i novým GHK M4 GBB. Pro řadu GHK AR GBB Přímá výměna, stačí vložit Zvýšení rychlosti střelby na 18 ran za sekundu (může se lišit v závislosti na…

3 013  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14308

Popis

Lze přímo nahradit za originální závěr s pístnicí u GHK M4 GBB.Zvyšte cyklickou rychlost střelby až na 18 ran za sekundu (bude se lišit v závislosti na skutečném tlaku plynu a délce vnitřní hlavně/hmotnosti BB).Tradiční AR15 konstrukce lze vyjmout a lze jej tak vyměnit na konstrukci bez pažby nebo se sklopnou pažbou, což zvyšuje pohodlí při nošení.Poté, co není žádná kulička, lze závěr zafixovat vzadu, což neovlivňuje původní provozní návyky GBB.
Kompatibilní se starým i novým GHK M4 GBB.
Pro řadu GHK AR GBB

Přímá výměna, stačí vložit
Zvýšení rychlosti střelby na 18 ran za sekundu (může se lišit v závislosti na tlaku plynu a vnitřní délce hlavně / hmotnosti BB)
Pro přestavbu AR15 na neskladové nebo skládací modely
Udržujte funkci uzamčení šroubů GBB
Kompatibilní se starými a novými verzemi GHK M4 GBB​