MAXX CNC hliníková hlava válce ver.II – plochý doraz

Velmi kvalitní CNC obráběná hlava válce od značky MAXX model pro mechaboxy typu V2. Hlava válce je vyrobena na CNC strojích z jednoho kusu lehké (a zároveň odolné) hliníkové slitiny. Zvláštností této hlavy jsou dvojité těsnící o-kroužky, které zabraňují úniku vzduchu mezi válcem a hlavou a také gumové plochy na přední a zadní straně, které účinně absorbují nárazy pístu a snižují tak vibrace při střelbě. Hlava válce MAXX je kompatibilní s většinou mechaboxů V2 a je jednoduše instalovatelná. Nedoporučujeme však hlavu kombinovat s mechaboxy od Retro Arms, mohou se vlivem vybrali při střelbě poškodit v kombinaci s touto hlavou pístu.

Výrobce:

391  včetně DPH

Dostupnost: 32 skladem

Porovnat

Popis

Velmi kvalitní CNC obráběná hlava válce od značky MAXX model pro mechaboxy typu V2.
Hlava válce je vyrobena na CNC strojích z jednoho kusu lehké (a zároveň odolné) hliníkové slitiny. Zvláštností této hlavy jsou dvojité těsnící o-kroužky, které zabraňují úniku vzduchu mezi válcem a hlavou a také gumové plochy na přední a zadní straně, které účinně absorbují nárazy pístu a snižují tak vibrace při střelbě.
Hlava válce MAXX je kompatibilní s většinou mechaboxů V2 a je jednoduše instalovatelná.
Nedoporučujeme však hlavu kombinovat s mechaboxy od Retro Arms, mohou se vlivem vybrali při střelbě poškodit v kombinaci s touto hlavou pístu.