MAXX Kompletní CNC HopUp komora M4P – PRO

CNC obráběná hliníková  M4P – PRO (se záchytem kuliček a pákou na uvolnění) je určena pro standardní M4/M16 zbraně s HPA PolarStar. Díky vysoké kvalitě a přesnosti výroby eliminuje úniky vzduchu (tlaku) a zvyšuje tak výkon. Nastavování přítlaku se provádí pomocí rotačního kroužku, který umožňuje velmi jemné nastavování přítlaku. Ramínko přítlaku s 4 mm přítlakem (6 mm je možné dokoupit jako samostatné příslušenství) je kompatibilní s R-hop a Standard-Hop gumičkami. Komora je určena pro HPA trysky Polarstar a je kompatibilní s většinou měkkých a tvrdých hop-up gumiček aniž by docházelo ke ztrátě výkonu.  Komora M4P Pro je vybavena vyměnitelným vstupním adaptérem OD11mm, který zajišťuje, že komora…

1 941  včetně DPH

Dostupnost: 46 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14439

Popis

CNC obráběná hliníková  M4P – PRO (se záchytem kuliček a pákou na uvolnění) je určena pro standardní M4/M16 zbraně s HPA PolarStar. Díky vysoké kvalitě a přesnosti výroby eliminuje úniky vzduchu (tlaku) a zvyšuje tak výkon.
Nastavování přítlaku se provádí pomocí rotačního kroužku, který umožňuje velmi jemné nastavování přítlaku. Ramínko přítlaku s 4 mm přítlakem (6 mm je možné dokoupit jako samostatné příslušenství) je kompatibilní s R-hop a Standard-Hop gumičkami. Komora je určena pro HPA trysky Polarstar a je kompatibilní s většinou měkkých a tvrdých hop-up gumiček aniž by docházelo ke ztrátě výkonu. 
Komora M4P Pro je vybavena vyměnitelným vstupním adaptérem OD11mm, který zajišťuje, že komora je vložena přesně do středu vstupu trysky, aniž by se viklala (adaptér OD11.5 mm a OD12 mm je možné dokoupit jako samostatné příslušenství). Komora je také vybavena CNC zámkem hlavně, který pevně udržuje hlaveň na svém místě a zabraňuje tak otáčení nebo viklání hlavně. Další novinkou jsou mosazné boční plošky, které se zasouvají do drážek vnější hlavně a pomáhají ve vystředění komory. Navíc má tato komora speciální záchyt kuliček s pákou, takže se Vám již nestane, že by při vytažení zásobníku vypadly kuličky (jak je to běžné u standardních hop-up komor). Abyste uvolnili kuličky z komory je třeba páku stisknout.
— Nasvětlovací jednotka UV LED pro nasvětlování kuliček je přídavné příslušenství. Prodává se samostatně.
Vlastnosti:

Vyrobeno na přesných CNC strojích z jednoho kusu hliníkové slitiny 6061 
Určeno pro HPA zbraně se systémem Polarstar na platformě M4/M16 
Rotační kroužek pro jemné nastavení přítlaku 
Přepracované Hopup 4 mm ramínko s přítlakem (6mm je prodáváno zvlášť) pro nejlepší výsledky s R-Hop a Standard-Hop
Odjímatelný ocelový čep pro snadnou údržbu a instalaci 
Určeno pro trysky HPA Polarstar 
Plně kompatibilní s většinou měkkých a tvrdých hop-up gumiček aniž by docházelo ke ztrátě výkonu 
Vyměnitelný vstupní adaptér OD11mm, který zajišťuje, že komora je vložena přesně do středu vstupu trysky..