Nové

MAXX Kompletní CNC HopUp komora SV – VFC SCAR-L/H

CNC obráběná Hop-Up Chamber SV je speciálně navržena tak, aby zlepšila přesnost, odolnost a zajistila konzistentní vzduchové těsnění pro řadu airsoftových elektrických replik VFC SCAR-L/H (AEG). Hop-Up jednotka Chamber SV má precizní rotační číselník pro jemné nastavení hopupu, také přepracované hopup páčky a konkávní výstupky tak, aby co nejlépe fungovaly s R-hop a Standard-Hop, aby BBs střílel přímo a přesně na každém kroku. výstřel. Jednotka Hop-Up Chamber SV je navržena tak, aby akceptovala délku trysky od 21,00 mm do 21,25 mm na VFC SCAR-L a 38,50 mm až 38,75 mm na VFC SCAR-H, a je také plně kompatibilní s většinou poprodejních měkkých…

Výrobce:

1 395  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

CNC obráběná Hop-Up Chamber SV je speciálně navržena tak, aby zlepšila přesnost, odolnost a zajistila konzistentní vzduchové těsnění pro řadu airsoftových elektrických replik VFC SCAR-L/H (AEG).
Hop-Up jednotka Chamber SV má precizní rotační číselník pro jemné nastavení hopupu, také přepracované hopup páčky a konkávní výstupky tak, aby co nejlépe fungovaly s R-hop a Standard-Hop, aby BBs střílel přímo a přesně na každém kroku. výstřel.
Jednotka Hop-Up Chamber SV je navržena tak, aby akceptovala délku trysky od 21,00 mm do 21,25 mm na VFC SCAR-L a 38,50 mm až 38,75 mm na VFC SCAR-H, a je také plně kompatibilní s většinou poprodejních měkkých a tvrdých pryžových vzpěr bez ztráta FPS nebo ztráta BB.
Hop-Up Chamber SV je vybavena novým CNC Delrin Locking C-Clip designem, který drží hlaveň pevně bez kývání a kroucení. Díky nové konstrukci prodloužených posuvných ramen na obou stranách pouzdra komory je hopup jednotka vždy vystředěná, rovná a vzduchotěsná po celou dobu.
—UV LED Tracer a elektronický modul jsou volitelné doplňky pro nasvícení kuliček ve tmě. (Prodává samostatně)—Snímač detekce prázdného zásobníku a ovladač elektronického spínače jsou volitelné doplňky pro zastavení střelby motoru/HPA, když je zásobník prázdný. (Prodáváno samostatně)
Vlastnosti:

Vyrobeno z pevného leteckého bloku hliníku s nízskými tolerancemi pro zajištění lepší přesnosti, konzistence a odolnosti
Vylepšená přesnost a zajištění konzistentního vzduchového těsnění pro řadu VFC SCAR-L/H AEG
Přesný design otočného kolečka pro jemné nastavení hop-up
Přepracovaná páčka hop-upu a konkávní výstupky, aby co nejlépe fungovaly s R-hop a Standard-Hop a aby BB střílely přímo a přesně při každém jednotlivém výstřelu
Odnímatelný štěrbinový kolík s mosazným závitem pro nastavení a údržbu
Přijímaná délka trysky od 21,00 mm do 21,25 mm u VFC SCAR-L a 38,50 mm až 38,75 mm u VFC SCAR-H
Plně kompatibilní s většinou poprodejních měkkých a tvrdých pryžových vzpěr bez ztráty FPS nebo padání BB
Vybaveno novým designem CNC Delrin Locking C-Clip..