MFH Batohtaška Travel, vz.95

Přepravní taška s několika možnostmi nesení v ruce, přes rameno nebo na zádech Batohtaška Travel je téměř univerzálním cestovním zavazadlem. Lze ji snadno přenášet standardním způsobemv ruce, zavěšenou na rameni a nebo na zádech. Taška je vybavena třemi uchy pro nesení v ruce a šesti oky pro připnutí popruhu pro nesení na rameni – lze tedy zvolit nesení vodorovně, na výšku, přes jedno rameno nebo přes hruď podle aktuální zátěže a pohodlí při přenášení. Popruhy pro přeměnu na “batoh” jsou skryty v uzavíratelné kapse na vnější stěně dna tašky. Čelní stěnu lze zcela odklopit, což umožňuje snadno přistupovat k celému obsahu zavazadla. Vnitřní prostor dělený dvěma sklopitelnými…

Výrobce:

2 136  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12645 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přepravní taška s několika možnostmi nesení v ruce, přes rameno nebo na zádech
Batohtaška Travel je téměř univerzálním cestovním zavazadlem. Lze ji snadno přenášet standardním způsobemv ruce, zavěšenou na rameni a nebo na zádech. Taška je vybavena třemi uchy pro nesení v ruce a šesti oky pro připnutí popruhu pro nesení na rameni – lze tedy zvolit nesení vodorovně, na výšku, přes jedno rameno nebo přes hruď podle aktuální zátěže a pohodlí při přenášení. Popruhy pro přeměnu na “batoh” jsou skryty v uzavíratelné kapse na vnější stěně dna tašky.
Čelní stěnu lze zcela odklopit, což umožňuje snadno přistupovat k celému obsahu zavazadla.
Vnitřní prostor dělený dvěma sklopitelnými přepážkami.
Povrch opatřen popruhy systému MOLLE pro uchycení dalších pouzder.
V bocích a na víku další tři samostatné kapsy. Jako samostatnou (skrytou) kapsu lze rovněž využít kapsu ve dně tašky, ve které jsou zasunuty popruhy pro nesení na zádech. Tato kapsa je uzavíraná zdrhovadlem.

Materiál: 100 procent polyester

Rozměry: 62 x 35 x 25 cm

Objem: cca 48 l

Hmotnost: cca 1,8 kg