Montáž kolimátoru pro ASG Shadow 2

Tato vysoce kvalitní CNC obráběná montáž dokonale pasuje se sérií Shadow 2 a je vyrobena z lehkého, ale odolného vysoce kvalitního hliníku a poté je potažena eloxovaným povrchem odolným proti poškrábání. Montáž je kompatibilní s celou řadou plně licencovaných pistolí CZ Shadow 2 (ASG206, ASG295) a lze ji snadno namontovat během několika minut. Lze ji snadno nasadit během několika minut jednoduchým odstraněním továrně namontovaného zadního mířidla pistole a zajištěním na místě pomocí dvou dodaných šroubů. Vlastnosti: Ultra lehká hliníková konstrukce obráběno na CNC strojích Eloxovaný černý povrch poskytuje montážní bázi pro kolimátor typu DOCTER (úzká rozteč) vhodné pro pistole Shadow 2 od…

Výrobce:

771  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13485 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato vysoce kvalitní CNC obráběná montáž dokonale pasuje se sérií Shadow 2 a je vyrobena z lehkého, ale odolného vysoce kvalitního hliníku a poté je potažena eloxovaným povrchem odolným proti poškrábání.
Montáž je kompatibilní s celou řadou plně licencovaných pistolí CZ Shadow 2 (ASG206, ASG295) a lze ji snadno namontovat během několika minut. Lze ji snadno nasadit během několika minut jednoduchým odstraněním továrně namontovaného zadního mířidla pistole a zajištěním na místě pomocí dvou dodaných šroubů.
Vlastnosti:

Ultra lehká hliníková konstrukce
obráběno na CNC strojích
Eloxovaný černý povrch
poskytuje montážní bázi pro kolimátor typu DOCTER (úzká rozteč)
vhodné pro pistole Shadow 2 od ASG