Nabíječka TITAN Digital pro Li-Pol, Li-Ion, LiFe

Rychlá a kompaktní nabíječka TITAN s digitálním displejem je určená pro nabíjení 2-4 článkových Li-Ion / Li-Pol akumulátorů. Akumulátory jsou nabíjeny pomocí servisního konektoru. KONTROLA AKUMULÁTORU KDEKOLIV Nabíječka funguje i bez napájení jako tester – stačí připojit akumulátor a na displeji se zobrazí jeho napětí. Můžete si tak zkontrolovat stav akumulátoru rychle, jednoduše a opravdu kdekoliv. A to i bez připojení k elektrické síti. RYCHLÉ NABÍJENÍ Dvojnásobná rychlost nabíjení oproti předchozímu modelu – 1500 mAh. Nabíječ rychle a bezpečně nabíjí lithium-iontové i lithium-polymerové akumulátory (certifikace FCC, CE, RoHS, WEEE). BALANCER PRO LITHIOVÉ AKUMULÁTORY Nabíječ při nabíjení vyvažuje napětí na každém článku…

Výrobce:

966  včetně DPH

Dostupnost: 34 skladem

Porovnat

Popis

Rychlá a kompaktní nabíječka TITAN s digitálním displejem je určená pro nabíjení 2-4 článkových Li-Ion / Li-Pol akumulátorů. Akumulátory jsou nabíjeny pomocí servisního konektoru.
KONTROLA AKUMULÁTORU KDEKOLIV
Nabíječka funguje i bez napájení jako tester – stačí připojit akumulátor a na displeji se zobrazí jeho napětí. Můžete si tak zkontrolovat stav akumulátoru rychle, jednoduše a opravdu kdekoliv. A to i bez připojení k elektrické síti.
RYCHLÉ NABÍJENÍ
Dvojnásobná rychlost nabíjení oproti předchozímu modelu – 1500 mAh. Nabíječ rychle a bezpečně nabíjí lithium-iontové i lithium-polymerové akumulátory (certifikace FCC, CE, RoHS, WEEE).
BALANCER PRO LITHIOVÉ AKUMULÁTORY
Nabíječ při nabíjení vyvažuje napětí na každém článku akumulátoru. To je nezbytné pro maximální životnost lithiových akumulátorů. Nabíječka je určena pro 2-4 článkové akumulátory – 7.4V, 11.1V a 14.8V.
Přibližné časy nabíjení:

2600 mAh: 1 až 2 hodiny 
5600 mAh: 2 až 4 hodiny 
7000 mAh: 2 až 5 hodiny 

Specifikace:

Určeno pro Li-Ion a Li-Po akumulátory (7,4V až 14,8V) 
Vstup: DC 9V až 16V ( a gt; 30W) 
Proud: 1500 mA 
Přesnost: 4,20V ( plus /- 10mV) 

Rozměry: 80,8 mm délka x 50,3 mm šířka x 21,0 mm výška Váha: 300 g