Natahovací páka závěru pro Northeast MP2A1/UZI – GBB

Aby byla zajištěna dlouhodobá ochrana proti opotřebení a korozi, je natahovací páka opatřena odolným fosfátovým povlakem. Tento povlak nejenže dodává vrstvu odolnosti, ale také zlepšuje celkovou estetiku vaší MP2A1/UZI – GBB. Jednou z význačných vlastností této páky je její vyměnitelnost a oboustranné provedení. Ať už jste levák nebo pravák, můžete páku snadno přepnout na preferovanou stranu, což vám zajistí maximální komfort a pohodlí při ovládání. Vylepšete svou MP2A1/UZI – GBB touto natahovací pákou ještě dnes a využijte výhod CNC obrábění, fosfátového povlaku a flexibility oboustranné konstrukce. Pozvedněte svou airsoftovou hru na novou úroveň s tímto výjimečným příslušenstvím. Vlastnosti: CNC obrábění Fosfátový povlak…

Výrobce:

312  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat

Popis

Aby byla zajištěna dlouhodobá ochrana proti opotřebení a korozi, je natahovací páka opatřena odolným fosfátovým povlakem. Tento povlak nejenže dodává vrstvu odolnosti, ale také zlepšuje celkovou estetiku vaší MP2A1/UZI – GBB.
Jednou z význačných vlastností této páky je její vyměnitelnost a oboustranné provedení. Ať už jste levák nebo pravák, můžete páku snadno přepnout na preferovanou stranu, což vám zajistí maximální komfort a pohodlí při ovládání.
Vylepšete svou MP2A1/UZI – GBB touto natahovací pákou ještě dnes a využijte výhod CNC obrábění, fosfátového povlaku a flexibility oboustranné konstrukce. Pozvedněte svou airsoftovou hru na novou úroveň s tímto výjimečným příslušenstvím.
Vlastnosti:

CNC obrábění
Fosfátový povlak
Oboustranně vyměnitelný