NiMH baterie TITAN 9.6V 1700mAh, malá Tamiya – Nunchuk (dvojdílná)

NiMH akumulátory od TITAN jsou skvělou volbou zejména pro začátečníky, protože nabízí vyšší bezpečnost oproti Li-Pol bateriím, které vyžadují důkladnější údržbu a opatrnější zacházení. NiMH (nikl-metal-hybridní) baterie jsou tradičnějšími variantami v porovnání s lithium-iontovými bateriemi. NiMH baterie jsou ekologičtější alternativou k NiCd, mají vyšší kapacitu a nevykazují efekt paměti. Jsou však o něco těžší než lithium-iontové baterie (Li-Ion i Li-Pol).TITAN nabízí své NiMH baterie s klasickým konektorem Tamiya (malá) nebo oblíbeným T-DEAN. Pro nabíjení je nutné dokoupit nabíječku NiMH akumulátorů (nabíječka přímo od TITAN k dokoupení zde). Pro více informací o údržbě a nabíjení baterií si přečtěte tento článek.  Specifikace baterie: Konfigurace: Nunchuk (dvojdílná) Typ: NiMH (tvrdý článek) Konektor: Tamyia (malá) – Na požádání možná výměna konektoru, požadovaný konektor napište do poznámky k objednávce! Napětí: 9,6 V Kapacita: 1700 mAh Rozměry: 116 x 17 x 35 mm (2x) TITAN je uznávaným výrobcem baterií…

Výrobce:

634  včetně DPH

Dostupnost: 11 skladem

Porovnat

Popis

NiMH akumulátory od TITAN jsou skvělou volbou zejména pro začátečníky, protože nabízí vyšší bezpečnost oproti Li-Pol bateriím, které vyžadují důkladnější údržbu a opatrnější zacházení. NiMH (nikl-metal-hybridní) baterie jsou tradičnějšími variantami v porovnání s lithium-iontovými bateriemi. NiMH baterie jsou ekologičtější alternativou k NiCd, mají vyšší kapacitu a nevykazují efekt paměti. Jsou však o něco těžší než lithium-iontové baterie (Li-Ion i Li-Pol).TITAN nabízí své NiMH baterie s klasickým konektorem Tamiya (malá) nebo oblíbeným T-DEAN.
Pro nabíjení je nutné dokoupit nabíječku NiMH akumulátorů (nabíječka přímo od TITAN k dokoupení zde). Pro více informací o údržbě a nabíjení baterií si přečtěte tento článek. 

Specifikace baterie:

Konfigurace: Nunchuk (dvojdílná)
Typ: NiMH (tvrdý článek)
Konektor: Tamyia (malá) – Na požádání možná výměna konektoru, požadovaný konektor napište do poznámky k objednávce!
Napětí: 9,6 V
Kapacita: 1700 mAh
Rozměry: 116 x 17 x 35 mm (2x)

TITAN je uznávaným výrobcem baterií a nabíjecích zařízení, známým pro svou spolehlivost a vysokou kvalitu produktů. Jejich NiMH baterie jsou oblíbené mezi airsoftovými nadšenci pro svou odolnost, dlouhou životnost a bezpečné používání.

Rozměrově a provedením bychom si mohli baterie rozdělit do následujících tvarů:

Monoblok (větší blok baterie do pevné pažby a zásobníků kulometů, či předpažbí)
PEQ (malý blok baterie do AN/PEQ boxů)
Stick (dlouhá úzká tyčová baterie vhodná pro zbraně AK, CZ Scorpion Evo, CZ 805 BREN)
Buffer stick (dlouhá úzká baterie v provedení – plus do 130 x 20 x20 mm do tubusu (bufferu) pažby
Mini stick (extra krátká tyčová baterie pro zbraně s PDW kompaktní pažbou jako ARP9 apod, nebo pro zbraň VFC MP7 AEG)
Nunchuk (dvojdílná tyčová baterie do pažeb typu CRANE/SOPMOD včetně EBB zbraní (Marui NGRS, BOLT apod.) a předpažbí
Crane (trojdílná tyčová baterie vhodná pro pažby s bočním úložným prostorem typu CRANE/SOPMOD a část baterie je i v tubusu)