NITE IZE CamJam XT Aluminium Cord Tightener Upínací hliníková karabina, černá – velká

Upínací karabina CAMJAM(R) XT(TM) ALUMINUM je vyrobena z litého hliníku pro ještě větší pevnost. CamJam v sobě kombinuje pevnou karabinu a integrovaný vačkový brzdící mechanismus. CamJam XT a XT Large můžete díky jejich konstrukci a materiálu ze kterého jsou vyrobeny použít na připevňování objemnějších a těžších nákladů na korbu auta, loď nebo do regálu. Taky se hodí třeba při stavbě přístřešků, svazování objemných břemen jako jsou dřevěné trámy a podobně. Nite Ize CamJam slouží k upevňování a napínání materiálu jednoduchým zatažením za provaz bez potřeby cokoliv uzlovat. Na kotvící body lze karabinu přicvaknout standardním způsobem. Díky její konstrukci lze CamJam použít k přichycení…

Výrobce:

449  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14407 Kategorie: , Štítek:

Popis

Upínací karabina CAMJAM(R) XT(TM) ALUMINUM je vyrobena z litého hliníku pro ještě větší pevnost. CamJam v sobě kombinuje pevnou karabinu a integrovaný vačkový brzdící mechanismus. CamJam XT a XT Large můžete díky jejich konstrukci a materiálu ze kterého jsou vyrobeny použít na připevňování objemnějších a těžších nákladů na korbu auta, loď nebo do regálu. Taky se hodí třeba při stavbě přístřešků, svazování objemných břemen jako jsou dřevěné trámy a podobně.
Nite Ize CamJam slouží k upevňování a napínání materiálu jednoduchým zatažením za provaz bez potřeby cokoliv uzlovat. Na kotvící body lze karabinu přicvaknout standardním způsobem. Díky její konstrukci lze CamJam použít k přichycení a dopínání s jedním pevným bodem, anebo pro svazování průvlekovým okem. CamJam má v sobě průvlek pro lano či šňůru, které se při dotahování automaticky uzamyká integrovaným brzdícím mechanismem. Zámek karabiny je proveden ze silného drátu z nerezové oceli. Použití je velice jednoduché. Karabina se zobákem zacvakne za kotvící bod (oko, D kroužek, hák). Průvlekem brzdícího mechanismu protáhnete provaz, který potřebujete dotáhnout nebo dopnout a pak jen dotáhnete do požadované tenze. Brzdící mechanismus pomocí vačky provaz automaticky zabrzdí. Pro uvolnění stačí jen přizvednout vačku a provaz se odbrzdí. CamJam tak dělá dopínání velice jednoduché a rychlé.
Upínací karabina CAMJAM(R) XT(TM) ALUMINUM je dostupná ve dvou velikostech: XT a XT Large, XT Large s lanem v délce 3 m a v kombinaci XT s odolnou padákovou šňůrou Paracord 550 o délce 5m. XT Large je větší než XT, má průvlek pro lana většího průměru a zvládá větší zatížení. 

jednoduché upevnění a napínání materiálu
napínání a zajištění bez jakýchkoliv uzlů
litá hliníková karabina pro maximální pevnost
brzdící mechanismus s průvlekem na provaz
jednoduché utažení a povolení provazu integrovanou brzdou
zámkem karabiny z nerezové oceli
4 varianty XT, XT plus 5m šňůry 550 Paracord, XT plus 3 m šňůry a XT Small
CamJam XT

maximální zatížení 127kg, pevnost v tahu 380kg
pro lana a provazy 2m..