NITE IZE Gumicuk s uzamykací karabinou Nite Ize Slide Lock Carabiner Bunge – červený

Vytváření inovativních, problémy řešících vylepšení klasických produktů je v naší DNA. Seznamte se s nejnovější kapitolou tohoto příběhu, karabinou SlideLock Bungee. Co je na ní tak převratného? Toto prémiové vázací lano je na každém konci připevněno 2 karabinami s posuvným zámkem. Zámkové karabiny zabraňují vyklouznutí lana (a možným zraněním) a poskytují jisté spojení, na které se můžete spolehnout. Kromě bezpečnosti zámky SlideLock zjednodušují vykládání a nastavování a udržují karabiny připevněné s napětím nebo bez něj pro neustálé používání v úložném prostoru nákladního automobilu, garáži, přívěsu, bráně a jinde. Kromě toho tvarované ocelové karabiny SlideLock vydrží neustálý pohyb a bezpečně udrží…

Výrobce:

151  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14387 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vytváření inovativních, problémy řešících vylepšení klasických produktů je v naší DNA. Seznamte se s nejnovější kapitolou tohoto příběhu, karabinou SlideLock Bungee.
Co je na ní tak převratného? Toto prémiové vázací lano je na každém konci připevněno 2 karabinami s posuvným zámkem. Zámkové karabiny zabraňují vyklouznutí lana (a možným zraněním) a poskytují jisté spojení, na které se můžete spolehnout. Kromě bezpečnosti zámky SlideLock zjednodušují vykládání a nastavování a udržují karabiny připevněné s napětím nebo bez něj pro neustálé používání v úložném prostoru nákladního automobilu, garáži, přívěsu, bráně a jinde. Kromě toho tvarované ocelové karabiny SlideLock vydrží neustálý pohyb a bezpečně udrží plachty, kryty na zahradní nábytek, paddleboardy, trubky a víka od odpadkových košů na svém místě i přes nepřízeň počasí.
Spolehlivým protějškem karabin je vysoce kvalitní bungee s unikátním opleteným polypropylenovým pláštěm pro pokročilou ochranu proti opotřebení.

Karabina s posuvným zámkem pro rychlé a jisté připojení
Karabina zůstává připevněna s napětím i bez něj
Silné ocelové jádro karabiny
Prvotřídní bungee odolné proti opotřebení s unikátním polypropylenovým opletením
K dispozici ve třech velikostech/barvách:

Červená – nejkratší: délka 61 cm plus průměr 8 mm

Červené rozměry: Rozměry: 44 mm x 610 mm x 20 mm
Červená Hmotnost:  81g

Modrá – středně dlouhá: délka 91 cm plus průměr 8 mm

Rozměry modré:  44mm x 914mm x 20mm
Hmotnost modré:  99 g

Zelená – nejdelší:  délka 121 cm plus průměr 8 mm

Zelená Rozměry: 44mm x 1219mm x 20mm
Hmotnost zelené: 112g