NITE IZE Mikro svítilna Nite Ize BugLit(R) – Blue Charcoal

“Tělo” svítilny BugLit je ve skutečnosti naše výkonná svítilna INOVA Microlight – odolná mikrosvítilna zapouzdřená v odolném polykarbonátovém plastovém pouzdře se čtyřmi funkcemi. Jasná bílá LED dioda má účinný dosah až 15,2 m. Dále jsou připevněny dvě flexibilní “nohy”, plně tvarovatelné Nite Ize Gear Ties, které lze ohýbat, omotávat nebo kroutit v mnoha konfiguracích, aby bylo možné svítilnu posadit, postavit, uložit nebo s ní svítit. Nohy můžete omotat kolem těla pro kompaktní skladování a přepravu. Na konci je i lehká plastová karabina S-Biner která umožňuje připevnit nebo zavěsit svítilnu BugLit na zip nebo klíče pro pohodlný přístup. Nenechte se zmást jeho roztomilým vzhledem, ale Mikro svítilna Nite Ize Buglit(R) je ve skutečnosti výkonné pracovní světlo…

Výrobce:

396  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14701 Kategorie: , Štítek:

Popis

“Tělo” svítilny BugLit je ve skutečnosti naše výkonná svítilna INOVA Microlight – odolná mikrosvítilna zapouzdřená v odolném polykarbonátovém plastovém pouzdře se čtyřmi funkcemi.
Jasná bílá LED dioda má účinný dosah až 15,2 m. Dále jsou připevněny dvě flexibilní “nohy”, plně tvarovatelné Nite Ize Gear Ties, které lze ohýbat, omotávat nebo kroutit v mnoha konfiguracích, aby bylo možné svítilnu posadit, postavit, uložit nebo s ní svítit. Nohy můžete omotat kolem těla pro kompaktní skladování a přepravu. Na konci je i lehká plastová karabina S-Biner která umožňuje připevnit nebo zavěsit svítilnu BugLit na zip nebo klíče pro pohodlný přístup.
Nenechte se zmást jeho roztomilým vzhledem, ale Mikro svítilna Nite Ize Buglit(R) je ve skutečnosti výkonné pracovní světlo vybavené neuvěřitelně všestrannými nohami Gear Tie.

Čtyři světelné režimy
Je vybaven ohýbatelnými nožičkami, které využívají technologii Gear Tie
Vysoce viditelná bílá LED dioda
Světelný výkon 6 lumenů
Doba provozu: Vysoký výkon 10 hodin | Nízký výkon 22 hodin
Obsahuje snadno vyměnitelné baterie – 2 x 2016 3V Lithium
Součástí je i malá S-Biner karabina pro snadné připevnění

Barva: Blue Charcoal (šedá)