NITE IZE Multifunkční karabinka Doohickey Key plus , stříbrná

Karabinka Nite Ize DoohicKey plus je multifunkční nástroj, ideální jako klíčenka nebo na větší zip. DoohicKey je vyroben z odolné nerezové oceli, a kromě funkce karabiny má dalších osm možností využití. S tímto nástrojem opravíte vše, na co si v domácnosti vzpomenete. Navíc je vyroben v souladu s pravidly Úřadu pro bezpečnost v dopravě USA (Transportation Security Administration – TSA) a můžete ho proto mít u sebe všude, kde je potřeba. A to je přesně to co od multifunkčního nástroje potřebujete. DoohicKey má pevné karabinové oko a zámek z drátu z nerezové oceli. Oko karabiny je vytvarováno tak, aby se dalo použít jako…

Výrobce:

183  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13796 Kategorie: , Štítek:

Popis

Karabinka Nite Ize DoohicKey plus je multifunkční nástroj, ideální jako klíčenka nebo na větší zip. DoohicKey je vyroben z odolné nerezové oceli, a kromě funkce karabiny má dalších osm možností využití. S tímto nástrojem opravíte vše, na co si v domácnosti vzpomenete. Navíc je vyroben v souladu s pravidly Úřadu pro bezpečnost v dopravě USA (Transportation Security Administration – TSA) a můžete ho proto mít u sebe všude, kde je potřeba. A to je přesně to co od multifunkčního nástroje potřebujete.
DoohicKey má pevné karabinové oko a zámek z drátu z nerezové oceli. Oko karabiny je vytvarováno tak, aby se dalo použít jako klíč na matky. Protože je provedení výřezové, použijete ho jak na palcové míry, tak i na metrické.  Naproti zámku karabiny najdete pravítko, a to jak v centimetrech, tak v palcích. Na užším konci nástroje je otvírák na lahve, který se prostě hodí vždycky, dále zde najdete plochý a křížový šroubovák a řezák ideální na krabice, balení vody a podobně. Praktický je také vytahovač hřebíků a zoubkovaný okraj například pro přeříznutí vlasce.
DoohicKey plus má jednoduchý  a praktický design, takže z něj nic nevyčnívá a nic nepřekáží. Právě to z něj dělá ideálního každodenního pomocníka.
Vlastnosti:

Karabinka / 8 funkcí
Ideální na klíče nebo zip batohu
Odolná nerezová ocel
Vhodné pro leteckou přepravu / TSA Friendly
Rozměry: 17.7mm x 67.3mm x 5.8mm
Váha: 11 gramů
Funkce:

řezák
otvírák na lahve
klíč na matice
měřítko (cm a palce)
plochý šroubovák 
křížový šroubovák
vytahovač hřebíků
zoubkovaný okraj poslouží například pro přeříznutí vlasce