NITE IZE Multifunkční karabinka Doohickey Key Tool, černá

Karabinka Nite Ize DoohicKey je multifunkční nástroj, ideální jako klíčenka nebo na větší zip. DoohicKey je vyroben z odolné nerezové oceli, a kromě funkce karabiny má dalších pět možností využití. Navíc je vyroben v souladu s pravidly Úřadu pro bezpečnost v dopravě USA (Transportation Security Administration – TSA) a můžete ho proto mít u sebe všude, kde je potřeba. A to je přesně to co od multifunkčního nástroje potřebujete. DoohicKey má pevné karabinové oko a zámek z drátu z nerezové oceli. Oko karabiny je vytvarováno tak, aby se dalo použít jako klíč na matky. Protože je provedení výřezové, použijete ho jak na palcové…

Výrobce:

161  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13795 Kategorie: , Štítek:

Popis

Karabinka Nite Ize DoohicKey je multifunkční nástroj, ideální jako klíčenka nebo na větší zip. DoohicKey je vyroben z odolné nerezové oceli, a kromě funkce karabiny má dalších pět možností využití. Navíc je vyroben v souladu s pravidly Úřadu pro bezpečnost v dopravě USA (Transportation Security Administration – TSA) a můžete ho proto mít u sebe všude, kde je potřeba. A to je přesně to co od multifunkčního nástroje potřebujete.
DoohicKey má pevné karabinové oko a zámek z drátu z nerezové oceli. Oko karabiny je vytvarováno tak, aby se dalo použít jako klíč na matky. Protože je provedení výřezové, použijete ho jak na palcové míry, tak i na metrické.  Naproti zámku karabiny najdete pravítko, a to jak v centimetrech, tak v palcích. Na užším konci nástroje je otvírák na lahve, který se prostě hodí vždycky, dále zde najdete plochý šroubovák a řezák ideální na krabice, balení vody a podobně. DoohicKey má jednoduchý  a praktický design, takže z něj nic nevyčnívá a nic nepřekáží. Právě to z něj dělá ideálního každodenního pomocníka.
Vlastnosti:

karabinka / 5 funkcí
ideální na klíče nebo zip batohu
odolná nerezová ocel
funkce:

řezák
otvírák na lahve
klíč na matice
měřítko (cm a palce)
plochý šroubovák 

vhodné pro leteckou přepravu / TSA Friendly
rozměry: 64,8mm x 17,2mm x 2,5mm
váha: 12 gramů