NITE IZE Nabíjecí lucerna a powerbanka Nite Ize Radiant 314

Nabíjecí lucerna s powerbankou Nite Ize Radiant(R) 314 je výborný společník do přírody, garáže nebo jako nouzový zdroj svícení a nabíjení v domácnosti. Vestavěný záložní zdroj (powerbanka) s USB koncovkou vám umožňuje nabíjet vaše každodenní elektronická zařízení kamkoliv půjdete. Lucerna má světelný výkon 314 lumenů a vestavěný optický difuzér pro komfortní distribuci světla. Cyklickým hlavním spínačem můžete volit mezi čtyřmi světelnými módy a také barvou světla, která může být bílá LED nebo oranžová LED v odstínu příjemné jantarové pro neoslňující svit a uchování nočního vidění. Postupným stisknutím přepínáte mezi bílým světlem vysoké, střední a nízké intenzity. Při podržení tlačítka na 2 sec.…

1 316  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14364

Popis

Nabíjecí lucerna s powerbankou Nite Ize Radiant(R) 314 je výborný společník do přírody, garáže nebo jako nouzový zdroj svícení a nabíjení v domácnosti. Vestavěný záložní zdroj (powerbanka) s USB koncovkou vám umožňuje nabíjet vaše každodenní elektronická zařízení kamkoliv půjdete. Lucerna má světelný výkon 314 lumenů a vestavěný optický difuzér pro komfortní distribuci světla. Cyklickým hlavním spínačem můžete volit mezi čtyřmi světelnými módy a také barvou světla, která může být bílá LED nebo oranžová LED v odstínu příjemné jantarové pro neoslňující svit a uchování nočního vidění. Postupným stisknutím přepínáte mezi bílým světlem vysoké, střední a nízké intenzity. Při podržení tlačítka na 2 sec. přepnete na oranžové světlo a přidržením tlačítka po dobu 5 sec. lucernu uzamčete proti nechtěnému rozsvícení (lockout) mód. Při uzamčení a následném odemčení lucerna krátce problikne.
Lucerna vydrží i horší zacházení. Je nárazuvzdorná (testováno z výšky 1 m) a voděodpudivá (certifikována na IPX4). Můžete jí tak zapomenout na dešti, aniž by došla k úhoně.  Lucerna má v horní části zabudovanou karabinu, která slouží k jejímu zavěšení, přenášení nebo připnutí na výstroj. Součástí balení je skladovací obal, který slouží nejen k ochraně lucerny, ale můžete ho použít i k stínění světla pokud vám i v nízkém svitu připadne příliš silné. Lucerna je poháněna výkonnou nabíjecí Li-Ion baterií. Lucerna se nabíjí pomocí micro USB kabelu, který je součástí balení. Zásuvka na micro USB je umístěna vedle výstupního USB konektoru powerbanky. Lucerna vydrží svítit až 96 hodin na jedno nabití.
Vlastnosti:

nabíjecí lucerna s powerbankou
LED světelný výkon 314 lumenů
multifunkční spínač pro 4 režimy svícení

bílá LED: vysoký, střední, nízký
oranžová LED: vysoký

funkce “uzamčení” proti nechtěnému rozsvícení
nárazuvzdorná (dopad z 1 metru)
vododpudivá (IPX4)
optický difuzér pro změkčení světla
skladovací obal pro přenost a tlumení svitu
oranžové světlo (amber) pro neoslňující svícení
vestavěná karabina pro zavěšení
napájení..