NITE IZE Nabíjecí svítilna Nite Ize Radiant Pen Light

Svítilna má robustní hliníkové tělo s hladkou, černou, matnou povrchovou úpravou, je vybaveno kapesním klipem z nerezové oceli pro snadné přenášení a koncovým spínačem pro ovládání jednou rukou. Svítilna je vybavena třemi režimy: vysoký s maximálním výkonem 235 lumenů, nízký s maximálním výkonem 11 lumenů a úsporný režim uzamčení. Toto dobíjecí kapesní svítidlo je vodotěsné, ponořitelné a testované na pád z výšky až 1 metr. Když přijde čas na dobití, stačí odšroubovat hlavu, aby se odkryl port USB-C, a vložit přiložený kabel, čímž se opět nabije za pouhou hodinu a půl. Nabíjecí svítilna Nite Ize Radiant Rechargeable Pen Light vždy splní svůj úkol díky 235 lumenům,…

Výrobce:

1 170  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14705 Kategorie: , Štítek:

Popis

Svítilna má robustní hliníkové tělo s hladkou, černou, matnou povrchovou úpravou, je vybaveno kapesním klipem z nerezové oceli pro snadné přenášení a koncovým spínačem pro ovládání jednou rukou.
Svítilna je vybavena třemi režimy: vysoký s maximálním výkonem 235 lumenů, nízký s maximálním výkonem 11 lumenů a úsporný režim uzamčení. Toto dobíjecí kapesní svítidlo je vodotěsné, ponořitelné a testované na pád z výšky až 1 metr. Když přijde čas na dobití, stačí odšroubovat hlavu, aby se odkryl port USB-C, a vložit přiložený kabel, čímž se opět nabije za pouhou hodinu a půl.
Nabíjecí svítilna Nite Ize Radiant Rechargeable Pen Light vždy splní svůj úkol díky 235 lumenům, vodotěsnosti a odolnosti proti pádu a kompaktnímu designu, který není větší než propiska.
Vlastnosti:

Kompaktní dobíjecí LED světlo
3 světelné režimy
Světelný výkon 235 lumenů
Doba provozu vysoký výkon 1 hodina 45 minut | nízký 12 hodin
Pevné hliníkové tělo s matně černou povrchovou úpravou
Tlačítkový koncový spínač
Funkce uzamčení se aktivuje/deaktivuje stisknutím a podržením tlačítka po dobu 5 sekund
Vodotěsnost (IPX7), ponoření do 1 m vody po dobu až 30 minut
Kapesní klip z nerezové oceli
Nabíjení za 1,5 hodiny pomocí přiloženého kabelu USB-C
Při plném nabití se kontrolka změní z červené na zelenou