NITE IZE Nerezová dvoukomorová karabina G-series, černá – velikost 4

Nový G tvar má dvě propojené a přesto bezpečně oddělené komory, které slouží k rychlému ovládání a přesto naprosto bezpečnému zavěšení předmětů. Zaklapněte klíče do první komory karabiny a protáhněte je vnitřní brankou do druhé komory, abyste je udrželi v bezpečí. Tento dvoukomorový bezpečnostní systém umožňuje jednoduše připnout karabinu na opasek nebo batoh, bezpečně ji odepnout bez toho, aniž by došlo ke ztrátě zavěšených předmětů – klíčů, nářadí atd. , protože jsou bezpečně uzamčeny v druhé komoře.  G karabiny jsou dostupné v různých velikostech.   Karabiny velikosti #1 a #2 jsou ideální například jako klíčenky, #3 a #4 zase poslouží…

Výrobce:

132  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13787 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nový G tvar má dvě propojené a přesto bezpečně oddělené komory, které slouží k rychlému ovládání a přesto naprosto bezpečnému zavěšení předmětů. Zaklapněte klíče do první komory karabiny a protáhněte je vnitřní brankou do druhé komory, abyste je udrželi v bezpečí. Tento dvoukomorový bezpečnostní systém umožňuje jednoduše připnout karabinu na opasek nebo batoh, bezpečně ji odepnout bez toho, aniž by došlo ke ztrátě zavěšených předmětů – klíčů, nářadí atd. , protože jsou bezpečně uzamčeny v druhé komoře. 
G karabiny jsou dostupné v různých velikostech.  
Karabiny velikosti #1 a #2 jsou ideální například jako klíčenky, #3 a #4 zase poslouží na rukavice, lahve na vodu, nářadí atd.
Vlastnosti:

Dvoukomorová G  karabina 
Nový G design – jistota upevnění a zajištění
Jednoduché ovládání
První komora pro zavěšení karabiny na výstroj
Druhá pojišťovací komora pro uzamčení předmětů
Prémiová nerezová ocel
Univerzální tvar ideální pro klíče, baterky, nářadí, EDC 
Klíče budou díky samostatné komoře v bezpečí
Dostupné ve čtyřech velikostech
velikost #1

rozměr:18mm x 36mm x 6.5mm
váha: 5g

velikost #2

rozměr: 26mm x 50.9mm x 6.5mm
váha: 8g

velikost #3

rozměr: 32mm x 63.8mm x 6.5mm
váha: 13g

velikost #4

rozměr: 38mm x 76.2mm x 6.5mm
váha: 18g