NITE IZE Nite Ize Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner

Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner je dokonalým nástrojem pro vázání, který vám umožní vytvořit vlastní řešení pro vázání nebo spojení s většinou popruhů. Ve spojení s kvalitními polypropylenovými popruhy, které jsou na trhu k dispozici v několika délkách. Odolná spona Dual CamJam je ze zinkové slitiny vybavena dvěma samostatnými vačkovými zajišťovacími mechanismy, které vám umožní sponu posunout a umístit téměř kamkoli na popruhu. Patentovaná konstrukce vytváří možnost utáhnout popruh buď v přímé, nebo ve smyčkové konfiguraci, což poskytuje maximální všestrannost a pevnost. Upínací sponu Dual CamJam Webbing Tensioner lze použít dvěma způsoby, v konfiguraci s pevným koncem nebo v tradiční konfiguraci se smyčkou. Podívejte se na video…

Výrobce:

450  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14390 Kategorie: , Štítek:

Popis

Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner je dokonalým nástrojem pro vázání, který vám umožní vytvořit vlastní řešení pro vázání nebo spojení s většinou popruhů. Ve spojení s kvalitními polypropylenovými popruhy, které jsou na trhu k dispozici v několika délkách.
Odolná spona Dual CamJam je ze zinkové slitiny vybavena dvěma samostatnými vačkovými zajišťovacími mechanismy, které vám umožní sponu posunout a umístit téměř kamkoli na popruhu. Patentovaná konstrukce vytváří možnost utáhnout popruh buď v přímé, nebo ve smyčkové konfiguraci, což poskytuje maximální všestrannost a pevnost.
Upínací sponu Dual CamJam Webbing Tensioner lze použít dvěma způsoby, v konfiguraci s pevným koncem nebo v tradiční konfiguraci se smyčkou. Podívejte se na video s návodem, jak je vidět v akci.
Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner je unikátně navržena tak, aby umožňovala vytvářet těžké vázací nebo upínací systémy. Ve spojení s našimi vysoce kvalitními polypropylenovými popruhy různých délek vytváří kompletní upínací systém, se kterým lze snadno vše zajistit, upnout nebo svázat.

Materiál je z lité zinkové slitiny prvotřídní kvality
Limit pracovního zatížení 272 kg
Pevnost v tahu 816 kg