NITE IZE Nite Ize Upínací systém CAMJAM(R) TIE DOWN STRAPS 12ft – 2 kusy

Tento upínací systém CAMJAM(R) TIE DOWN STRAPS přináší mnohostranné využití při přepravě jakéhokoliv nákladu tak, aby zůstal vždy na místě a v bezpečí. Jeho konstrukce zajišťuje bezchybné a variabilní zajištění a uzamčení přepravovaného vybavení a atypického nákladu. Díky protiskluzové sponě na mechanismu nejen bezpečně zapadne, ale také poskytuje možnost postupného uvolňování i při vysokém napětí, což eliminuje náhlé a nebezpečné vyklouznutí nákladu. Polypropylenový popruh s vysokou hustotou umožňuje díky šikmému konci snadné navlékání a jednoduché ovládání. 2 kusy v balení. CamJam Tie Down Straps vám umožní spolehlivě, snadno a bezpečně zajistit náklady, jako jsou například kajaky, surfovací prkna, paddleboardy, motocykly,…

761  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14392

Popis

Tento upínací systém CAMJAM(R) TIE DOWN STRAPS přináší mnohostranné využití při přepravě jakéhokoliv nákladu tak, aby zůstal vždy na místě a v bezpečí. Jeho konstrukce zajišťuje bezchybné a variabilní zajištění a uzamčení přepravovaného vybavení a atypického nákladu. Díky protiskluzové sponě na mechanismu nejen bezpečně zapadne, ale také poskytuje možnost postupného uvolňování i při vysokém napětí, což eliminuje náhlé a nebezpečné vyklouznutí nákladu. Polypropylenový popruh s vysokou hustotou umožňuje díky šikmému konci snadné navlékání a jednoduché ovládání.
2 kusy v balení.
CamJam Tie Down Straps vám umožní spolehlivě, snadno a bezpečně zajistit náklady, jako jsou například kajaky, surfovací prkna, paddleboardy, motocykly, řezivo, nábytek a spotřebiče.
Nite Ize Upínací systém CAMJAM(R) TIE DOWN STRAPS 12ft. – 2 kusy

Upínací systém k dispozici ve velikosti 12ft – 3,65 metrů
Napínací mechanismus ze slitiny zinku
Vysokopevnostní
Polypropylenový popruh s vysokou hustotou 
Všité, barevně a číselně označené štítky umožňují snadnou identifikaci délky řemínku
Zatížení: 318 kg 
Pevnost: 953 kg