NITE IZE Nite Ize Upínací systém CAMJAM(R) TIE DOWN STRAPS 6ft

Tento upínací systém CAMJAM(R) TIE DOWN STRAPS přináší mnohostranné využití při přepravě jakéhokoliv nákladu tak, aby zůstal vždy na místě a v bezpečí. Jeho konstrukce zajišťuje bezchybné a variabilní zajištění a uzamčení přepravovaného vybavení a atypického nákladu. Díky protiskluzové sponě na mechanismu nejen bezpečně zapadne, ale také poskytuje možnost postupného uvolňování i při vysokém napětí, což eliminuje náhlé a nebezpečné vyklouznutí nákladu. Polypropylenový popruh s vysokou hustotou umožňuje díky šikmému konci snadné navlékání a jednoduché ovládání. CamJam Tie Down Straps vám umožní spolehlivě, snadno a bezpečně zajistit náklady, jako jsou například kajaky, surfovací prkna, paddleboardy, motocykly, řezivo, nábytek a spotřebiče.…

Výrobce:

352  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14394 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tento upínací systém CAMJAM(R) TIE DOWN STRAPS přináší mnohostranné využití při přepravě jakéhokoliv nákladu tak, aby zůstal vždy na místě a v bezpečí. Jeho konstrukce zajišťuje bezchybné a variabilní zajištění a uzamčení přepravovaného vybavení a atypického nákladu. Díky protiskluzové sponě na mechanismu nejen bezpečně zapadne, ale také poskytuje možnost postupného uvolňování i při vysokém napětí, což eliminuje náhlé a nebezpečné vyklouznutí nákladu. Polypropylenový popruh s vysokou hustotou umožňuje díky šikmému konci snadné navlékání a jednoduché ovládání.
CamJam Tie Down Straps vám umožní spolehlivě, snadno a bezpečně zajistit náklady, jako jsou například kajaky, surfovací prkna, paddleboardy, motocykly, řezivo, nábytek a spotřebiče.

Upínací systém k dispozici ve velikosti 6ft = 1.83m a 18 ft = 5,48 m
Napínací mechanismus ze slitiny zinku
Vysokopevnostní
Polypropylenový popruh s vysokou hustotou 
Všité, barevně a číselně označené štítky umožňují snadnou identifikaci délky řemínku
Zatížení: 318 kg 
Pevnost: 953 kg