NITE IZE Nite Ize Upínací systém DUAL CAMJAM(R) TIE DOWN 12″

Tento upínací systém Dual CamJam Tie Down přináší mnohostranné využití při přepravě jakéhokoliv nákladu. Jeho konstrukce zajišťuje bezchybné a variabilní zajištění a uzamčení přepravovaného vybavení a atypického nákladu. Inovativní přezka Dual CamJam není vybavena jedním, ale hned dvěma zajišťovacími mechanismy. Díky nezávislé a zcela nastavitelné popruhové sponě, která je mimořádně odolná díky zinkové slitiny, můžete pásek použít několika způsoby. Spona je navíc vybavena dvěma samostatnými zámkovými mechanismy, což umožňuje utáhnout popruh buď v přímém nebo smyčkovém uspořádání.  Polypropylenový popruh s vysokou hustotou a integrovanou koncovou smyčkou Všité, barevně a číselně označené štítky umožňují snadnou identifikaci délky řemínku Rozměry spony: 35 mm x…

Výrobce:

575  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14391 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tento upínací systém Dual CamJam Tie Down přináší mnohostranné využití při přepravě jakéhokoliv nákladu. Jeho konstrukce zajišťuje bezchybné a variabilní zajištění a uzamčení přepravovaného vybavení a atypického nákladu.
Inovativní přezka Dual CamJam není vybavena jedním, ale hned dvěma zajišťovacími mechanismy. Díky nezávislé a zcela nastavitelné popruhové sponě, která je mimořádně odolná díky zinkové slitiny, můžete pásek použít několika způsoby.
Spona je navíc vybavena dvěma samostatnými zámkovými mechanismy, což umožňuje utáhnout popruh buď v přímém nebo smyčkovém uspořádání. 

Polypropylenový popruh s vysokou hustotou a integrovanou koncovou smyčkou
Všité, barevně a číselně označené štítky umožňují snadnou identifikaci délky řemínku
Rozměry spony: 35 mm x 54 mm x 23 mm
Rozměry popruhu: 3658 mm x 25 mm x 2 mm
Hmotnost systému: 217 g