NITE IZE Ohebný háček Nite Ize Gear Tie Bendable S-Hook – černý

Seznamte se s ohebným S-hookem Gear Tie. Závěsný háček využívající ověřenou technologii vázacích drátů Gear Tie. Tento S-Hook, který má stejný přilnavý, gumový exteriér a ohýbatelný drátěný interiér jako ikonický Gear Tie, Vám umožní snadno zavěsit a zajistit předměty prakticky na jakýkoli předmět a to na jakémkoli místě.  Jednoduše zavěste jeden konec kolem roštu, hrany skříně, větve stromu a ohnutím zajistěte.  Jakmile je pevně připevněn, zavěste předmět na druhý konec, například zahradnické nářadí, kempingové vybavení, květináče, klobouky atd. Ohněte jej, vytvarujte, zavěste nebo nechte venku: Gear Tie S-Hook je zkonstruován tak, aby jej bylo možné používat a znovu používat mnoho let. VLASTNOSTI…

Výrobce:

151  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14406 Kategorie: , Štítek:

Popis

Seznamte se s ohebným S-hookem Gear Tie. Závěsný háček využívající ověřenou technologii vázacích drátů Gear Tie. Tento S-Hook, který má stejný přilnavý, gumový exteriér a ohýbatelný drátěný interiér jako ikonický Gear Tie, Vám umožní snadno zavěsit a zajistit předměty prakticky na jakýkoli předmět a to na jakémkoli místě. 
Jednoduše zavěste jeden konec kolem roštu, hrany skříně, větve stromu a ohnutím zajistěte.  Jakmile je pevně připevněn, zavěste předmět na druhý konec, například zahradnické nářadí, kempingové vybavení, květináče, klobouky atd.
Ohněte jej, vytvarujte, zavěste nebo nechte venku: Gear Tie S-Hook je zkonstruován tak, aby jej bylo možné používat a znovu používat mnoho let.
VLASTNOSTI PRODUKTU:

Vodotěsný a odolný proti UV záření
Pevný pogumovaný povrch poskytuje vynikající přilnavost
Silný drát uvnitř drží tvar
Používejte uvnitř i venku za každého počasí
Nic nepoškrábe ani nezničí
Opakovaně použitelný 
Rozměry 77mm x 88.7mm x 15.5mm
Hmotnost 26g