NITE IZE Plastová oboustranná karabina S-Biner, černá – velikost 6

Plastová verze unikátních S – karabin. Vyrobené z termoplastických materiálů (glass filed nylon) a dostupné v různých barvách a velikostech. Dvoustranný oddělený vstup karabiny nabízí nepřeberné množství variant využití. Pojištění, upevnění, zavěšení  taktického vybavení na výstroj, zavěšení klíčů, pouzder na mobil, kempovacího vybavení. Prostě téměř čehokoliv co vás napadne. Pro maximální jistotu můžete vybavení upevnit přes oba vstupy na centrální část, nebo můžete pomocí S karabiny spojit více věcí dohromady. Menší varianty karabiny (#2 -3) jsou ideální pro zavěšení jednotlivých klíčů na záchytný kroužek nebo pro zajištění zipů  batohů a kufrů spojením jejich jezdců. Středně velké S karabiny (#4 –…

Výrobce:

151  včetně DPH

Dostupnost: 19 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13806 Kategorie: , Štítek:

Popis

Plastová verze unikátních S – karabin. Vyrobené z termoplastických materiálů (glass filed nylon) a dostupné v různých barvách a velikostech. Dvoustranný oddělený vstup karabiny nabízí nepřeberné množství variant využití. Pojištění, upevnění, zavěšení  taktického vybavení na výstroj, zavěšení klíčů, pouzder na mobil, kempovacího vybavení. Prostě téměř čehokoliv co vás napadne. Pro maximální jistotu můžete vybavení upevnit přes oba vstupy na centrální část, nebo můžete pomocí S karabiny spojit více věcí dohromady.
Menší varianty karabiny (#2 -3) jsou ideální pro zavěšení jednotlivých klíčů na záchytný kroužek nebo pro zajištění zipů  batohů a kufrů spojením jejich jezdců. Středně velké S karabiny (#4 – 6) použijete pro připevnění nebo spojení většiny běžného vybavení. Pitné lahve k batohům nebo opaskům, boty na batoh nebo na strom, rukavice a zásobníky na vestu, zahradnické vybavení na stěnu, nákupní tašky na držáky v autě. Navíc můžete použít rozdílné barvy pro různé vybavení nebo členy rodiny. Organizace vybavení tak bude ještě jednodušší.
Vlastnosti:

rychlé a jednoduché upevnění výstroje
termoplastický materiál pro pevnost a nízkou váhou
zámek karabiny z nerezové oceli
velikost #2

rozměry: 51,69mm x 24,54mm x 6,16mm
váha: 3 g
zatížení: 4,5kg

velikost #4

rozměry: 188,77mm x 41,14mm x 8,62mm
váha: 12 g
zatížení: 11,3 kg

velikost #6

rozměry: 142,15mm x 63,76mm x 11,07mm
váha: 41 gramů
zatížení: 22,7 kg

UPOZORNĚNÍ:
Není určeno pro horolezectví! Nevhodné tam, kde by rozpojení karabiny mohlo vést k ohrožení života nebo úrazu!