NITE IZE Pouzdro na brýle Nite Ize s klipem Hardshell – Regular

Pouzdro na brýle Nite Ize s klipem Hardshell má robustní vnější povrch a izolační pěnový vnitřek pro prvotřídní ochranu vašich brýlí proti rozdrcení a poškrábání. Má snadno otevíratelný horní zip, všitý čisticí hadřík z mikrovlákna a odolný klip, takže můžete mít brýle pohodlně po ruce. Pouzdro na brýle má odolný, tvrdý vnější povrch a tvarovaný pěnový vnitřek Poutko s karabinou umožňuje připnutí kamkoli Robustní klip zůstane připevněný k opaskům a popruhům až do šířky 5,1 cm K dispozici ve velikosti Regular a XL, aby se do něj vešel prakticky jakýkoli styl brýlí Pouzdro XL je navrženo tak, aby se do něj vešly nadměrné obroučky a objemné ochranné brýle Všitý…

Výrobce:

563  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14734 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pouzdro na brýle Nite Ize s klipem Hardshell má robustní vnější povrch a izolační pěnový vnitřek pro prvotřídní ochranu vašich brýlí proti rozdrcení a poškrábání. Má snadno otevíratelný horní zip, všitý čisticí hadřík z mikrovlákna a odolný klip, takže můžete mít brýle pohodlně po ruce.

Pouzdro na brýle má odolný, tvrdý vnější povrch a tvarovaný pěnový vnitřek
Poutko s karabinou umožňuje připnutí kamkoli
Robustní klip zůstane připevněný k opaskům a popruhům až do šířky 5,1 cm
K dispozici ve velikosti Regular a XL, aby se do něj vešel prakticky jakýkoli styl brýlí
Pouzdro XL je navrženo tak, aby se do něj vešly nadměrné obroučky a objemné ochranné brýle
Všitý hadřík na čištění čoček z mikrovlákna o rozměrech 6,4 x 30,1 cm, který nepoškrábe čočky

Pokud nosíte brýle jakéhokoli druhu – na předpis, z lékárny, bezpečnostní nebo sluneční, chcete své křehké a drahé brýle chránit před pády a poškrábáním. Také je pravděpodobné, že čas od času ztratíte přehled o tom, kam jste je odložili. Pouzdro na brýle Nite Ize s klipem Hardshelljsme navrhli tak, aby tyto problémy byly vyřešeny. Pouzdro je k dispozici ve dvou velikostech a má tvarovanou pěnovou konstrukci s robustním vnějším povrchem hardshell, který poskytuje brýlím ochranu proti rozdrcení.
Pouzdro na brýle Nite Ize s klipem Hardshell se zipem uzavíratelným shora je vyrobeno s odolným vnějším povrchem z tvrdé skořepiny odolným proti povětrnostním vlivům, který udrží brýle v bezpečí a v pořádku. Všitý čisticí hadřík z mikrovlákna je vždy po ruce, abyste měli čočky čisté, a odolný klip se bezpečně připevní k opasku nebo popruhu o šířce až 5,1 cm. To znamená, že když do něj brýle vložíte, budou chráněné a připravené, až je budete potřebovat.