NITE IZE Signalizační světlo Nite Ize led mini Glowstick – modré

Není lightstick jako lightstick! Tahle svítilna je perfektní alternativou klasického lightsticku. Hodí se výborně jako nouzové nebo signalizační světlo do auta, na motorku nebo do nouzového vybavení každé domácnosti či jednotlivce. Navíc s ním může být i skvělá zábava. Glowstick má kompaktní tvar a silný zdroj světla. Oproti klasickému chemickému světlu vydrží Glowstick svítit na jedny baterie až 60 hodin. Potom se baterie dají jednoduše vyměnit a Glowstick je zpátky ve hře. Navíc je tahle “světluška” voděodolná a na vodě plovoucí a je doplněná karabinou S-Binner pro lepší zavěšení na výstroj či cokoliv jiného. Vlastnosti: Zapnutí a vypnutí pootočením (Twist…

117  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14362

Popis

Není lightstick jako lightstick!
Tahle svítilna je perfektní alternativou klasického lightsticku. Hodí se výborně jako nouzové nebo signalizační světlo do auta, na motorku nebo do nouzového vybavení každé domácnosti či jednotlivce. Navíc s ním může být i skvělá zábava.
Glowstick má kompaktní tvar a silný zdroj světla. Oproti klasickému chemickému světlu vydrží Glowstick svítit na jedny baterie až 60 hodin. Potom se baterie dají jednoduše vyměnit a Glowstick je zpátky ve hře. Navíc je tahle “světluška” voděodolná a na vodě plovoucí a je doplněná karabinou S-Binner pro lepší zavěšení na výstroj či cokoliv jiného.
Vlastnosti:

Zapnutí a vypnutí pootočením (Twist on/off)
Voděodolný a na vodě plovoucí
Plastová karabina S-Binner pro zavěšení
Výdrž až 60hodin
4x vyměnitelná baterie AG3
Průměr: 19,1mm
Délka: 157mm
Hmotnost:18g