NITE IZE Skládací lucerna Nite Ize RADIANT 200 COLLAPSIBLE

Kombinovaná skládací lucerna RADIANT(R) 200 COLLAPSIBLE LANTERN se jednoduše promění ve svítilnu pouhým zasunutím difuzéru do těla lucerny. Lucerna má světelný výkon 200 lumenů a působivě odolné a kompaktní tělo. Lucerna má čtyři režimy svícení. Vysoký výkon, nízký výkon, nízký výkon se svítilnou a svítilnu samotnou. Tyhle možnosti svícení z ní dělají naprosto unikátního parťáka, který osvětlí přesně to co zrovna potřebujete. Lucerna má plochou spodní část a v horní části držátko, které současně slouží jako karabina. Lucernu tak můžete přenášet v ruce, zavěsit nebo postavit. Ve složeném stavu je lucerna o 1/3 menší, než při plném rozložení což ji činí ještě univerzálnější pro přepravu.…

Výrobce:

888  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14363 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kombinovaná skládací lucerna RADIANT(R) 200 COLLAPSIBLE LANTERN se jednoduše promění ve svítilnu pouhým zasunutím difuzéru do těla lucerny. Lucerna má světelný výkon 200 lumenů a působivě odolné a kompaktní tělo. Lucerna má čtyři režimy svícení. Vysoký výkon, nízký výkon, nízký výkon se svítilnou a svítilnu samotnou. Tyhle možnosti svícení z ní dělají naprosto unikátního parťáka, který osvětlí přesně to co zrovna potřebujete. Lucerna má plochou spodní část a v horní části držátko, které současně slouží jako karabina. Lucernu tak můžete přenášet v ruce, zavěsit nebo postavit. Ve složeném stavu je lucerna o 1/3 menší, než při plném rozložení což ji činí ještě univerzálnější pro přepravu. Navíc postupným zasunutím difuzéru můžete nastavit rozsah osvícení prostoru přesně tak, jak vám to vyhovuje. Lucerna je odolná vůči nárazu a její konstrukční provedení je vodoodpudivé. Hodí se jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití.
Lucerna je napájena čtyřmi AA alkalickými bateriemi. Doba svícení je závislá na režimu svícení: vysoký výkon 200 lumenů – 7 hodin, nízký výkon 50 lumenů – 16 hodin 30minut, nízký výkon se svítilnou – 8hodin 50 minut a svítilna 180 lumenů – 8hodin 30 minut. 
Vlastnosti:

lucerna se svítilnou
změna na svítilnu zasunutím difuzéru
200 lumenů
tři možnosti použití

závěsná lucerna
ruční svítilna
lucerna s vertikálním světlem

karabinový držák pro přenášení nebo zavěšení
venkovní i vnitřní použití
nárazuvzdorná, vodoodpudivá
napájení: 4x AA alkalická baterie (není součástí)
rozměry: 71,1mm x 162,5mm x 71,1mm
váha: 186 gramů

POUŽITÍ:
Pro složení a rozložení chyťte lucernu v horní části a tahem nebo tlakem vysuňte nebo zatlačte difuzér z těla nebo do těla lucerny. 
Pro změnu režimů svícení stiskněte postupně tlačítko na těle lucerny. Přepnutí do režimu svítilny se provádí při vypnuté lucerně, stisknutím vypínače po dobu 3 sec.