NITE IZE SlideLock Stainless Steel Ocelová karabina s pojistkou, černá – velikost 2

Hlavním mottem Nite Ize je, že žádná věc není tak malá nebo jednoduchá, aby nemohla být vylepšena. Typický příklad: pomocná karabina! Po důkladném prozkoumání našli dvě možnosti, jak tento typ karabin ještě vylepšit. Nejprve vyvinuli zámek pojistky SLIDELOCK(R), kterým uzamknete zámek karabiny pouhým posunutím pojistky po drátu zámku. Druhým vylepšením je změna tvaru karabiny z klasického tubulárního na plochý. Ušetříte místo, karabina je hned více skladná, můžete na ní zavěsit i věci o užším průměru a do kapsy vklouzne téměř sama. Díky použitému materiálu je pak stále dostatečně pevná a odolná. Karabina SlideLock je dostupná ve čtyřech velikostech: #6 na ty…

Výrobce:

113  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13779 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hlavním mottem Nite Ize je, že žádná věc není tak malá nebo jednoduchá, aby nemohla být vylepšena. Typický příklad: pomocná karabina! Po důkladném prozkoumání našli dvě možnosti, jak tento typ karabin ještě vylepšit. Nejprve vyvinuli zámek pojistky SLIDELOCK(R), kterým uzamknete zámek karabiny pouhým posunutím pojistky po drátu zámku. Druhým vylepšením je změna tvaru karabiny z klasického tubulárního na plochý. Ušetříte místo, karabina je hned více skladná, můžete na ní zavěsit i věci o užším průměru a do kapsy vklouzne téměř sama. Díky použitému materiálu je pak stále dostatečně pevná a odolná. Karabina SlideLock je dostupná ve čtyřech velikostech: #6 na ty největší věci, #4 perfektní do opaskových poutek nebo na batoh, #3 a #2 pro drobnější věci jako jsou klíče a vhodné i k připnutí na jezdce zipů.
Vlastnosti:

ocelová pomocná karabina
vysoce kvalitní nerezová ocel
posuvná pojistka zámku SlideLock
velikost #2

rozměry: 44mm x 28mm x 8,5mm
váha: 7 g
zatížení: 4,5 kg

velikost #3

rozměry: 59mm x 38mm x 10mm
váha: 14 g
zatížení: 11 kg

velikost #4

rozměry: 78mm x 50mm x 11mm
váha: 29 gramů
zatížení: 34 kg

velikost #6

rozměry: 117mm x 75mm x 15mm
váha: 84 gramů
zatížení: 45 kg

UPOZORNĚNÍ:
Není určeno pro horolezectví! Není určeno pro použití tam, kde by rozpojení karabiny mohlo vést ke zranění nebo poškození majetku!